Aktuel 53

Bekaretini nasıl kaybettiğini’ hatırlatan Seren Serengil Zina Yasası Çıksın Dededi

Bekaretini nasıl kaybettiğini’ hatırlatan Seren Serengil Zina Yasası Çıksın Dededi
338 views
26 Ekim 2021 - 10:41

Seren Serengil’e zina tepkisi! ‘zina yasası çıksın’ diyen Serengil’in, yıllar evvel gazinolarda sahneye çıktığı günlerde verdiği bir röportajda “Türkiye’de birçok hanım sahneye çıkmadan cinsel ilişkiye giriyor” diyerek ‘annesine inat bekaretini verdiği’ sözleri yeniden gündeme taşındı.
Ünlü sunucu Seren Serengil’in katıldığı bir televizyon programında “Zina yeniden suç olmalı” sözlerine karşın, yıllar önce evli olmadığı dönemde bekaretiyle ilgili yaptığı “Bakire değilim” açıklamaları hatırlatıldı. Serengil ayrıca, “Türkiye’de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce cinsel ilişkiye girmeye başlıyor” demişti.TGRT’de Yeşim Salkım’ın sunduğu Şeffaf Masa programına katılan ünlü magazin sunucusu ve eski şarkıcı Seren Serengil, hem programda hem de sosyal medyada yaptığı paylaşımda ‘zina yasası’nın tekrar düzenlenmesi gerektiğini savunarak, eşlerini aldatan kadın ve erkeklerin hapis cezası alması gerektiğini ifade etti.
Seren Serengil, TGRT ekranlarında Yeşim Salkım’ın sunduğu Şeffaf Masa programına konuk oldu. Yorumcusu olduğu programda da evli adamlarla birlikte olan kadınlara tepki gösteren Serengil ‘Zina yeniden suç olmalı’ dedi.
Bunun bu kadar karşısında durma sebebim kendi ailemin yıkılması”

Serengil’in “Zina suç olmalı, ben öyle düşünüyorum. Bunun bu kadar karşısında durma sebebim kendi ailemin yıkılması” ifadesini kullandı. Serengil, sözlerinin tartışma yaratmasının ardından kişisel sosyal medya hesabından da tartışma yaratan o açıklamalarına devam etti. İşte o açıklama…
Türkiye’de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce cinsel ilişkiye girmeye başlıyor”

Ünlü sunucun bu açıklamalarının ardından yıllar önce bekaretiyle ilgili söylediği sözler yeniden gündeme geldi. Ayrıca Serengil’in “Türkiye’de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce cinsel ilişkiye girmeye başlıyor. Bende bu gecikti bile” sözleri hatırlatıldı.
Ünlü sunucu yıllar önce kendisine yöneltilen “Bakire misin?” sorusuna şu yanıtı vermişti:
“Yıllar önce bekaretimi kaybettim”

“Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu, ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye’de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce cinsel ilişkiye girmeye başlıyor. Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. ve bu yüzden de cinselliği de cinsel ilişkiyi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam.”

Sosyal medyada yeniden gündeme gelen bu sözler’in ardından Seren Serengil’in tepkisi merak konusu…

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR