Aktuel 53

ÇAYKUR “SU FABRİKASI” BİR İHTİYAÇ.

ÇAYKUR “SU FABRİKASI” BİR İHTİYAÇ.
110 views
27 Eylül 2022 - 19:17

 

Büyük Birlik Partisi Rize Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir USTA; 2023 seçim projelerini tek kamuoyu ile paylaşmaya başladı.

Başkan USTA; Parti olarak üretim, çözüm, proje ve istihdam dan yanayız, Rize’miz için Paylaştığımız Projelerimizden biri olan ve Susuz çay olmayacağına göre, neden ÇAYKUR markası adı altında bir “Su Fabrikası” kurulmasın. Hem üretime hemde istihdama katkı sağlamış olur. Bir çok genç kardeşimizde bu fabrikada istihdam edilir dedi.

Projemizi ÇAYKUR genel müdürümüz Sayın Yusuf Ziya ALİM ile paylaştık kendileride kurumun zarardan kâra geçtiği an bununla ilgili adım atacaklarını bizlerle paylaştilar. Bizlerde Projemizin hayat bulması açısından memnuniyetimizi bildirdik.

Merkez ilçe Başkanı USTA; Bölgemizde ÇAYKUR sayesinde milyonlarca insanımıza iş aş sağlayacak Marka değeri çok yüksek bir kamu kurumumuz varken, geliştirilecek projeler ile, alternatif yan ürünler ile, kurumun dışarıdan temin ettiği bir çok malzeme kendi bünyesinde üretilebilir. Bunlarla ilgilide çalışmalarımız ve görüşmelerimiz var. Büyük Birlik Partisi Rize olarak önceliğimiz faydalı projelerle üretim ve istihdam ile kazanan Milletimiz ve Devletimiz olsun ifadelerinde bulundu.

Abdulkadir USTA
Büyük Birlik Partisi
Rize Merkez İlçe Başkanı
27.09.2022

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.