Aktuel 53

ÇAYKUR’DA 2 YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE ATAMA !

ÇAYKUR’DA 2 YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE ATAMA !
714 views
15 Ocak 2022 - 7:49

ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcıları Karaoğlu ve Hatinoğlu Yönetim Kurulu Üyeliğine Atandı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR)’da Genel Müdür Yardımcıları Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı.

ZEKİ KARAOĞLU 

15.03. 1966’da Rize’nin Çayeli İlçesinde doğdu. 1989 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. Askerliğini kısa dönem oalrak Manisa’da yaptıktan sonra 1992 yılında ÇAYKUR’a ait Çayeli Sabuncular Çay Fabrikası Müdürlüğünde mühendis olarak göreve başladı. 1994’te Çayeli Büyükköy Çay Fabrikasına mühendis olarak atandı. 2008 yılında aynı fabrikada İşletme ve Üretim Kısım Müdürü olarak görev yaptı.

2009 yılında ÇAYKUR 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikasına Fabrika Müdürü Yardımcısı olarak atandı. 07.12. 2012 tarihinde 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikası Müdürlüğüne atandı. 02.07.2014 tarihinde İşletme ve Üretim Daire Başkanlığında Başuzman olarak görevlendirildi. 19.04.2019 tarihinde Çay Tarım Daire Başkanlığına atandı.

Karaoğlu, evli ve üç çocuk babasıdır.

 

   ERDİNÇ HATİNOĞLU

1973 yılında Artvin’in Arhavi ilçesinde doğan Erdinç Hatinoğlu KTÜ Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği mezunudur. Aynı zamanda lisans düzeyinde Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi mezunu olan Hatinoğlu THK Üniversitesi’nde İşletme Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Çaykur’da uzun süre çeşitli kademelerde başarıyla hizmet eden Hatinoğlu 2012 yılından itibaren de şube müdürü olarak Çaykur bünyesinde görev yapmaktaydı.

Çaykur öncesinde özel sektörde turizm ve otelcilik işletmeciliği alanında başta Dedeman Oteller zinciri olmak üzere Antalya ve İstanbul gibi büyük şehirlerde turizm sektöründe görev yaptı. Hatinoğlu alanında toplamda 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir. İngilizce bilen Hatinoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır.

Rizevizyon ve aktuel53 ailesi olarak Erdinç Hatinoğlu ve Zeki Karaoğlu’nu tebrikediyor yeni görevlerinde başarılar dileriz…

Karaoğlu ve Hatinoğlu’nun açık bulunan ÇAYKUR Yönetim Kurulu Üyeliğine atanmasına ilişkin karar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı.

Atamaların 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8. Maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2. ve 3. Maddesi gereğince yapıldığı belirtildi.

19 Mart 2021’de Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile ,Genel Müdür yardımcılığına Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu atanmıştı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR