GENEL MÜDÜR ÂLİM, ORTA KARADENİZ ÇAYKUR BAYİLERİNİ ZİYARET ETTİ

İSMET KÖSOĞLU (ÇAYKUR) Çay İşletmeleri Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim beraberinde çalışma arkadaşlarıyla birlikte, ÇAYKUR Samsun Pazarlama Bölge Müdürlüğüne bağlı Orta Karadeniz Bölgesindeki bir çok ilde, ÇAYKUR çay bayileriyle bir..

GENEL MÜDÜR ÂLİM, ORTA KARADENİZ ÇAYKUR BAYİLERİNİ ZİYARET ETTİ
Son Güncelleme: Whatsapp

İSMET KÖSOĞLU
(ÇAYKUR) Çay İşletmeleri Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim beraberinde çalışma arkadaşlarıyla birlikte, ÇAYKUR Samsun Pazarlama Bölge Müdürlüğüne bağlı Orta Karadeniz Bölgesindeki bir çok ilde, ÇAYKUR çay bayileriyle bir araya geldi.

ÇAYKUR Pazarlama Daire Başkanlığı ve Samsun Pazarlama Bölge Müdürlüğüne bağlı yönetici ve satış saha ekipleriyle birlikte hep birlikte çalışmalarına devam etti. ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim beraberindeki ÇAYKUR Müdürleriyle birlikte, Türkiye’nin dört bir yanındaki ÇAYKUR Pazarlama Bölge Müdürlüklerine bağlı illerdeki bayileri ziyaret toplantı ve saha çalışmaları kapsamında, Ordu, Samsun, Sinop, Çorum ve Amasya bayilerini ziyaret ettiler. ÇAYKUR Genel Müdürü Alim, Orta Karadeniz İllerindeki bayileri ziyaret çalışmaları kapsamında, Artvin Valiliğinden, Amasya Valiliğine atanan Vali Yılmaz Doruk’u beraberindeki yöneticilerle birlikte makamında ziyarette tebrik ettiler. Çok sıcak misafirperverliğine ve ÇAYKUR markasına yakın ilgisine teşekkür etti.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.