Genel müdür Alim’den, doğu ve Güneydoğu’daki Çaykur Bayilerine İnceleme!

GENEL MÜDÜRDEN GÜNEY VE DOĞU ANADOLU ÇAYKUR İNCELEMESİ.. İSMET KÖSOĞLU.. ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim Anadolu’daki ÇAYKUR Bölge Müdürlüklerine bağlı illerdeki ÇAYKUR bayilerine yönelik inceleme ziyaretlerine devam ediyor. ÇAYKUR..

Genel müdür Alim’den, doğu ve Güneydoğu’daki Çaykur Bayilerine İnceleme!
Son Güncelleme: Whatsapp

GENEL MÜDÜRDEN GÜNEY VE DOĞU ANADOLU ÇAYKUR İNCELEMESİ..

İSMET KÖSOĞLU..

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim Anadolu’daki ÇAYKUR Bölge Müdürlüklerine bağlı illerdeki ÇAYKUR bayilerine yönelik inceleme ziyaretlerine devam ediyor.
ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim beraberinde ki yetkililerle birlikte Diyarbakır ve Erzurum Bölge Müdürlüklerine bağlı, Ağrı, Bitlis, Batman, Bingöl, Mardin, Diyarbakır, Siirt, Muş , Erzurum illeri bayilerine ve ÇAYKUR çayı satan marketlerin raflardaki durumunu, çeşitliliğini kontrol ederek, market sahip ve yöneticilerini, sahada çay satış elamanlarının ürün memnuniyet isteklerini dinledi. ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’e çalışma programları kapsamında, Sinop Valiliğinden Bitlis Valiliğine atanan Rizeli hemşerisi Erol Karaömeroğlu’na makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Karaömeroğlu’’ Çay ve ÇAYKUR hayatımızın çok önemli bir parçası ve değerimizdir. Kıymetli ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’i ve beraberinde Yardımcısı Zeki Karaoğlu ve Pazarlama Dairesi Başkanı Erdal Özbey birlikte Anadolu’nun kadim şehirlerinden Bitlis ilimizde görmekten ve ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Genel Müdür Alim’de, hemşerisi Vali Erol Karaömeroğlu’na çok sıcak misafirperverliği ve ÇAYKUR ‘a yönelik güzel duygu ve düşüncelerine teşekkür etti.
ÇAYKUR Genel Müdürü Alim, Güney Anadolu ve Doğu Anadolu Bölge illeri ÇAYKUR bayilerini inceleme ve dinleme programları devamında Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’i ziyaret etti. Rektör Demir, ziyaretin anısına Genel Müdür Alim’e plaket takdim etti. Genel Müdür Alim, ziyaretin ardından Batman Üniversitesi Şeref defterini imzaladı. Rektör Demir’in çok sıcak misafirperverliğine teşekkür etti.
Genel Müdür Yusuf Ziya Alim’’ bir dünya markası olan, ÇAYKUR ve ürettiğimiz çaylarımız bizlerin özel konusudur. ÇAYKUR markasına ve bizlere çalışma ziyaretlerimizde her noktada gösterilen ilgiye ve alakaya şükranlarımızı sunuyoruz ‘’dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.