Aktuel 53

Halkın adamı halkın arasında !

Halkın adamı halkın arasında !
449 views
25 Eylül 2021 - 19:57

31 Mart yerel seçimlerinde taraflı tarafsız herkesin teveccühü ile Rize Belediye Başkanlığına seçilen halkın deyimi ile Rahmi Hoca, pozitif enerjisi ile daima halkın içinde halkın arasında bulunmaya devam ediyor.

Resmi günlerde iş yoğunluğundan şehir içinde fazla  zaman ayıramasada ,özellikle hafta sonları Rize’de devam eden projeler ve yapılan çalışmaları bizzat takip edip ardından esnaflarla vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Kentsel dönüşüm öncesinde Osman karavin Caddesi’nde farklı siyasi partililerin  bir araya gelip adeta Rize siyasetinin nabzını tutan, Hakkı Yılmaz ÇAY evi , sosyal sorumluluk görevini yine yerine getirmeye devam ediyor.

Şeyh Caminin hemen arkasında açılan Hakkı Yılmaz Çay evi vatandaşları misafirleri ağlamaya devam ediyor.

Bugün Hakkı Yılmaz çay Evi’nin konuğu Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’di .Başkan Metin; açık yüreklilikle eskiden olduğu gibi milletin değimiyle Rahmi Hoca, aynı samimiyetle aynı pozitif enerjisiyle yapılan projeleri, Rize’de devam eden çalışmalarla ilgili bilgileri verip, vatandaşların sorduğu sorulara açık yüreklilikle cevaplar verip vatandaşa güven vermeye devam ediyor.

Özellikle Rize’de RTEÜ Üniversitesi öğrencilerin büyük bir sorunu haline gelen ve bizzat Başkana aktardığım önemli bir konunun neticesini inşallah yakında göreceğiz

Üniversite öğrencilerini ilgilendiren, Trabzon havaalanından Havaş’a ait otobüsün gündüz gece fark etmeksizin, öğrencileri üniversitenin yakınlarında yurtların olduğu yerlerde değil, gelip şehir merkezinde gecenin ayazında bırakıp gitmesi kabul edilemez büyük bir skandaldır!

Gecenin zifir karanlığında  kız -erkek öğrenciler, Rize Merkezde indirildikten sonra,bunlar tekrar üniversitenin yurtlarının olduğu yerlere nasıl gidecekler? Bunu o yetkililer hiç düşünmez mi  ?

Bu önemli  konuyu Başkan Rahmi Metin’e ilettik, İnşallah yakında bu konuyla ilgili iyi bir gelişimin olacağını ve sorunun halledileceğinin umuyoruz ve bu işin takipçisiyiz

Halkın adamı, daima halkın içinde olan, Başkan Rahmi Metin’in Rize için, halk yararına yaptığı güzel işleri anlatıp tebrik edeceğiz, eksik olan halk yararına olmayan işleri eleştirmeye devam edeceğiz bizi izlemeye devam edin..

Osman Köseoğlu

aktuel53

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR