İMZALANAN PROTOKOLLE SAVŞAT BELEDİYESİ İŞÇİLERİNE %30 ZAM

  Haber:Dilek ONAY CAN Belediye İş Sendikası ve Şavşat Belediyesi arasında yapılan ek protokolle Belediye işcilerine %30iyilestirme yapıldı. Şavsat Belediyesinde görev yapan işçi personelinin yetkili sendikası Belediye-İş Sendikası ile sürdürülen..

İMZALANAN PROTOKOLLE SAVŞAT BELEDİYESİ İŞÇİLERİNE %30 ZAM
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Haber:Dilek ONAY CAN

Belediye İş Sendikası ve Şavşat Belediyesi arasında yapılan ek protokolle Belediye işcilerine %30iyilestirme yapıldı.

Şavsat Belediyesinde görev yapan işçi personelinin yetkili sendikası Belediye-İş Sendikası ile sürdürülen ek protokol görüşmeleri imzalanan protokol ile sonuçlandı.

Belediye-İş Sendikası Rize Artvin Şube Başkanı Yaşar Kaspar, Belediye İş Şube Yöneticisi ve İşyeri Temsilcisi Vural Şimşek ile Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’ın imzaladıkları ek protokol ile belediyede çalışan işçi personelinin maaşlarında %30 oranında iyileştirme yapıldı.

Ek protokolden sonra Belediye-İş Sendikası Rize Artvin Şube Başkanı Yaşar Kaspar, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’a teşekkür ederek;”İmzaladığımız ek protokol Savşat Belediyemize hayırlı olsun.Her zaman emekçilerin yanında bulunan Nihat Acar başkanımıza teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dilerim”dedi.

Göreve geldiğinden bu yana her zaman emekçilerin yanında olduğunu ifade eden Savşat Belediye Başkanı Nihat Acar,”imzaladığımız ek protokol,belediyemize hayırlı olsun.Belediye-İş Sendikası Rize Artvin Şube Başkanı Yaşar Kaspar, Belediye İş Şube Yöneticisi ve İşyeri Temsilcisi Vural Şimşek beye teşekkürkerimi sunarım’dedi.

Öte yandan;Belediye İş Sendikası ve Şavşat Belediyesi arasında yapılan ek protokol Belediye işçileri tarafından sevinçle karşılandı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.