İsrail Gazze derken…

  BAZI ARKADAŞLARIMI ANLAYAMADIĞIM,  dolayısıyla ÜZÜLDÜĞÜM BİR NOKTA! Tam da bu afan tufanda, yani çoluk çocuk katliamlarında, yıkım, sürgün günlerinde… bazı arkadaşlarımın (örtülü olarak) Türkçülük adına Filistin’in yahut bir kısım..

İsrail Gazze derken…
Son Güncelleme: Whatsapp

 

BAZI ARKADAŞLARIMI ANLAYAMADIĞIM,  dolayısıyla ÜZÜLDÜĞÜM BİR NOKTA!

Tam da bu afan tufanda, yani çoluk çocuk katliamlarında, yıkım, sürgün günlerinde…

bazı arkadaşlarımın (örtülü olarak) Türkçülük adına Filistin’in yahut bir kısım Arap  yöneticilerin geçmişteki Türkiye aleyhindeki davranışlarını dile getirmeleri hatta Hazar Türklerinin Yahudi olduklarını WhatsApp gruplarında dolandırmaları, neticede İsrail’in ekmeğine yahut topuna tüfeğine yağ sürmeleridir!!!

Bu arkadaşlara, bazı şeylerin konjonktürel olduğu, o şartlarda mecburen öyle davranıldığı, en önemlisi de büyük kbir kısmı gerçekten tarihi hata olan bu davranışların halklara değil yöneticilere ait olduğunu hatırlatmak isterim..

Bu bağlamda ülkemize/devletimize ait çok bilinen talihsiz iki örnek vereyim:

1. Fransa’dan bağımsızlık mücadelesi nde 1 milyon şehit veren Cezayir’in oylamasında Türkiye aleyhte oy kullanmış yani Fransanın, 1 milyon kişinin katilinin yanında yer almıştır!( bunun öncesinde zamanın Adnan Menderes Paris’e davet edilmiş ve Légion d’honneur madalyasıyla onurlandırılmıştı!).

2. 1974’te Rum zulmünden kurtardığımız ve bağımsız ilan ettiğimiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni Azerbaycan dahil hiçbir Türki Cumhuriyet
tarafından aradan 50 yıl geçmesine rağmen resmen tanınmamıştır!

Yani şimdi bu arkadaşlara sormak lazım; bu yanlışlar ya da gereğini yapamama durumu halk okarak bizi yahut Azerbaycanlı kardeşlerimizi hain, alçak mı yapmış oluyor!?

Gerçekten hainlik edenin Türkiye düşmanlığı yapanın , dini kendi menfaatine kullananların canı cehenneme ama yukarıda bahsettiklerimle Yahudiye hizmet etmenin anlamı var mı?

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş