İsrail’le ticaret, Filistin’e ihanet!

Türkiye’den İsrail’e giden ticaret gemilerine bir tepki de Saadet Partisi Rize İl Başkanı Avukat Muhammet Kaçar’dan geldi. Ticari ilişkilerin durdurulması ve İsrail’e ambargo uygulanması gerektiğini söyleyen Kaçar, “Ciğerimiz kan ağlıyor…

İsrail’le ticaret, Filistin’e ihanet!
Son Güncelleme: Whatsapp

Türkiye’den İsrail’e giden ticaret gemilerine bir tepki de Saadet Partisi Rize İl Başkanı Avukat Muhammet Kaçar’dan geldi.

Ticari ilişkilerin durdurulması ve İsrail’e ambargo uygulanması gerektiğini söyleyen Kaçar, “Ciğerimiz kan ağlıyor. Her gün öldürülen bebekleri, katledilen insanları, yıkılan ecdat mirasını gördükçe kahroluyoruz. Hükümet kanadından iki aydır somut bir adım bekliyoruz. Biliyoruz ki bizim ülkemiz Filistin’de akan kanı durduracak kudrete sahiptir. Ne yazık ki icraat makamında olanlar yalnızca konuşuyorlar. Somut bir adım atılmadığı gibi, üzülerek öğreniyoruz ki, Terör Devleti İsrail’le ticaretimiz son sürat devam ediyor.” dedi.

“Filistinlilerin kanı akarken zalimle yapılan ticaret haram bir ticarettir.” diyen Saadet Partisi Rize İl Bşkanı Kaçar, “Sivilleri, hastaneleri, camileri, okulları bombalayan bu canilere Türkiye’nin varlığını hissettirmeliyiz. İsrail’le ticaret, Filistin’e ihanettir. Bir an önce bu yanılgıdan dönmeli, kardeşlerimizin yanında olmalıyız. Bu Türkiye’de yaşayan vicdanlı her bir vatandaşın talebidir. İsrail’in ihtiyaçlarını karşılayan firmalara artık dur denilmelidir.” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş