Karal;Allah Size Akıl ve Basiret Versin!

  Önceki gün dev dalgalara teslim olan, Rize şehir Hastanesi dolgu alanı yeri yüzünden ,birçok kesim tarafından yoğun eleştirilere maruz kaldı.. Önceki gün Karadeniz’i etkisi altına alan,başta Giresun olmak üzere..

Karal;Allah Size Akıl ve Basiret Versin!
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Önceki gün dev dalgalara teslim olan, Rize şehir Hastanesi dolgu alanı yeri yüzünden ,birçok kesim tarafından yoğun eleştirilere maruz kaldı..

Önceki gün Karadeniz’i etkisi altına alan,başta Giresun olmak üzere ,Rize’nin birçok bölgesi ve Karadeniz sahil yoluna büyük zararlar veren dev dalgalar, yeni konusunda Rize kamuoyunda büyük spekülasyonlar ve tepkilere neden olan, Rize şehir hastane yeri de dev dalgalara teslim olmuştu..

Dolgu aşamasında büyük dalgaları engelleyecek ,dalga kıranla yapılmaması yüzünden, dün dev dalgalara teslim olan, Rize Şehir Hastanesi dolgu alanına bir tepki ve eleştiri de, AK Parti Rize eski milletvekili, Deva Partisi Genel Başkanı YRD İstanbul Milletvekili Hasan karadan geldi..

Karal; Rize Şehir hastanesini buraya yapmayı planlayanlara, eserinizle övünebilirsiniz diyemeyeceğim.

Sadece Allah akıl ve basiret versin diyerek tepkilerini dile getirdi..

Bilindiği gibi, yıllardan beri Rize’nin dağ ile deniz arasında küçük bir alanda sıkışmasını önleyecek, Rize’yi güneye daha geniş alanlara taşıyıp ,Rize’nin imarına katma derine büyük bir fırsat olarak görülen, Rize şehir hastanesinin Düzköy mevkiine yapılması ,Rize kamuoyu tarafından (%80) oranında  olumlu bulunmuştu..

Ancak,Rize kamuoyunun bildiği gibi ,Rize siyaseti ve bürokrasisini etkisi altına alan, bir Derneğin (lobinin) etkisiyle, Rize büyük bir fırsatı kaçırarak, bugün yeri konusunda hala  çekinceler olan ve dün dev dalgalara teslim olan ,Rize Şehir Hastanesi Taşlıdere mevkinde deniz dolgulararak, önceki hafta, projelendirilmişti..

www.aktuel53.com.tr

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş