KARAMEHMETOĞLU, İKİZDERE-OVİT- ERZURUM BAĞLANTI YOLU LOJİSTİK LİMANIN OLMAZSA OLMAZIDIR

KARAMEHMETOĞLU “RİZE ERZURUM BAĞLANTI YOLU LOJİSTİK LİMANIN OLMAZSA OLMAZIDIR.. RTSO Başkanı Karamehmetoğlu Ovit tüneli 2018 yılında açılmasına rağmen bağlantı yolları yıllardır tamamlanmayan Erzurum Rize yol hattı projesinin gerektiği hızda ilerlemediğini,..

KARAMEHMETOĞLU, İKİZDERE-OVİT- ERZURUM BAĞLANTI YOLU LOJİSTİK LİMANIN OLMAZSA OLMAZIDIR
Son Güncelleme: Whatsapp

KARAMEHMETOĞLU “RİZE ERZURUM BAĞLANTI YOLU LOJİSTİK LİMANIN OLMAZSA OLMAZIDIR..

RTSO Başkanı Karamehmetoğlu Ovit tüneli 2018 yılında açılmasına rağmen bağlantı yolları yıllardır tamamlanmayan Erzurum Rize yol hattı projesinin gerektiği hızda ilerlemediğini, yolun lojistik liman projesinden önce tamamlanmış olması veya eş zamanlı ilerlemesi gerektiğini söyledi.
HABER ÇİĞDEM HACIFAZLIOĞLU
Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu Rize’de inşaatı devam eden lojistik limanın rantabl olabilmesi için yıllardır bekleyen Rize Erzurum bağlantı yollarının tamamlanması gerektiğini vurgulayarak” Malesef projelerin olması gerektiği hızda ilerlemediğini görüyoruz” dedi
Ovit tünelinin 2018 yılında açılmış olmasına rağmen bağlantı yollarının yıllardır bekletildiğini ifade eden Karamehmetoğlu Rize ve Erzurum’un bu yolun tamamlanması noktasında her kanala ulaşıp sahip çıkması gerektiğini söyledi.

Karamehmetoğlu “Geçtiğimiz günlerde Doğu ve Güneydoğu iş gezisi düzenledik. Erzurum’da Oda, Borsa Başkanları ve Belediye Başkanı ile bir araya geldik.

Ana konumuz Erzurum Rize arasındaki bağlantı yolunun tamamlanması idi. Bu konu Erzurum başta olmak üzere, diğer doğu ve güneydoğu illeri için de önem arz etmektedir. .

Onlar da bizler kadar istekli. Bu yolun tamamlanması için her iki ilimizin her kanaldan sahip çıkılması gerektiğini ifade etmek isterim. Bu yolun tamamlanması İyidere Lojistik Limanının etkinliğini artıracaktır. İki Proje birbiri için olmazsa olmaz projelerdir.

Maalesef projelerin olması gerektiği hızda ilerlemediğini görmekteyiz. Bu yolun lojistikten önce tamamlanması gerektiğini hep vurguladık.Şimdi ise her iki projenin de eş zamanlı olarak tamamlanması gerektiğini vurgulamak istiyorum. “şeklinde konuştu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş