KÖSOĞLU KIZILAY’A 44. KAN BAĞIŞINDA BULUNDU

GAZETECİ İSMET KÖSOĞLU KIZILAY’A 44. KAN BAĞIŞINDA BULUNDU KÖSOĞLU’’KAN VERMEK İNSANLIK GÖREVİDİR’’ ÖMER YILMAZ RİZE-Gazeteci İsmet Kösoğlu Rize Kızılay’a 44 kez Kan Bağışında bulundu. Kan bağışı için açıklamada bulunan Gazeteci-Yazar..

KÖSOĞLU KIZILAY’A 44. KAN BAĞIŞINDA BULUNDU
Son Güncelleme: Whatsapp

GAZETECİ İSMET KÖSOĞLU KIZILAY’A 44. KAN BAĞIŞINDA BULUNDU
KÖSOĞLU’’KAN VERMEK İNSANLIK GÖREVİDİR’’
ÖMER YILMAZ
RİZE-Gazeteci İsmet Kösoğlu Rize Kızılay’a 44 kez Kan Bağışında bulundu. Kan bağışı için açıklamada bulunan Gazeteci-Yazar İsmet Kösoğlu ‘’kan vermek her sağlıklı insanın vatandaşlık görevidir’’ dedi.
Rize Memiş Ağa parkında bulunan Kızılay Kan alma ofisinde 44.kez Kan Bağışında bulunduğunu söyleyen Kösoğlu’’ sağlıklı her insanın Kan Bağışında bulunarak ihtiyaç sahibi hastalara yardımcı olması vatandaşlık görevi, insanlık gereğidir. Kan piyasada satılan bir madde değil. Hastanelerde tedavi amaçlı yatan hastalarımızın ihtiyacı olabilir. Kızılay’ın Kan alma ekibi gerek mobil araçta gerek burada Kan vermek isteyen insanların hizmetinde görev yapıyor.
18-67 Yaş arası Kan verebilir
18 -67 yaş arası her sağlıklı kişi 3 ayda bir kan verebilir. Kan verince hem bizim kanımız tazeleniyor hem hastaya yardımcı olmuş oluyorsunuz. Kan bağışı kampanyaları ile Kızılay’ımız topladığı kanları ihtiyaç duyulan hastalara ve yerlere ulaştırıyor. Bugün 44.kez Kan Bağışında bulunarak insani bir görevi daha yerine getirdim’’ dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş