Aktuel 53

Metin Erdoğan, Dualarla Esentepe Köyünde Toprağa Verildi

Metin Erdoğan, Dualarla Esentepe Köyünde Toprağa Verildi
576 views
28 Eylül 2021 - 6:26

Dün vefat eden Muhasebeci Mali müşavir,gönül adamı Siyasetçi ve aynı zamanda 2020 yılında Rize Deva Partisi kurucu il Başkanlığını yürüten Metin Erdoğan Derepazarı İlçesine bağlı Esentepe Köyünde toprağa verildi.

Geçen yıl yakalandığı amansız hastalıklarla mücadele eden ve dün Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat eden Erdoğan’ın için Rize Sahil caminde öğle namazı sonrası Cenaze namazı kılındı.

Cenazeye ,Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Rize eski Milletvekili Hasan Karal, Milli Parti Genel Başkanı Muhammet Uzun,Rize Valisi Kemal Çeber,Rize Belediye Başkan Rahmi Metin, Cmhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Zerdeci, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi ,STK Başkanları, oda Başkanları muhasebeciler ve çok sayıda vatandaş katıldı..

Merhum Erdoğan’ın için Esentepe köyünde kılınan cenaze namazının ardından cenazesi aynı köyde aile kabristanlığında toprağa verildi.

Metin Erdoğan Kimdir?

 

1962 yılında Rize’de doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Rize’de tamamladı. 1984 yılında KTÜ Giresun Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olan Erdoğan, 1993 yılında Anadolu Üniversitesi’nde İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nü tamamladı.

Meslek hayatına 1986 yılında Serbest Muhasebeci olarak başladı ve yıllarca muhasebeci olarak görev yaptı.

Orta derecede Rusça ve İngilizce bilmekte. Evli ve dört çocuk babasıdır.

RİZE BASINI YİNE SINIFTA KALDI

Rize basını bir çok yerde olduğu gibi yine sınıfta kalmıştır..

Metin Erdoğan’ın siyasi tercihi ne olursa olsun, yıllarca Rize’de dürüstlüğün simgesi olarak çok önemli bir konumda görevini layıkıyla yerine getirmistir…

Aktuel53 ve rizevizyon imtiyaz sahibi olarak bizim haricimizde cenazeye hiçbir basın organı yer almamıştır..

Bu rezalet bu ayıp Size yeter!!

Osman Köseoğlu

aktuel53

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR