Muhammet Yıldız Ev Ziyaretlerine Devam Ediyor

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız iftar sonrası ev ziyaretleri gerçekleştirmeye devam edip seçildiğinde uygulayacağı sosyal politikaları vatandaşlara anlatıyor. “Sosyal adalet ve eşitlik, birlikte yaşamanın temel taş­larıdır. Ancak..

Muhammet Yıldız Ev Ziyaretlerine Devam Ediyor
Son Güncelleme: Whatsapp

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız iftar sonrası ev ziyaretleri gerçekleştirmeye devam edip seçildiğinde uygulayacağı sosyal politikaları vatandaşlara anlatıyor.

“Sosyal adalet ve eşitlik, birlikte yaşamanın temel taş­larıdır. Ancak sosyal politikalar ve yardım program­ları konusunda yaşanan sorunlar, bu temel değerlerin sağlam temellere oturtulmasını engellemektedir.” diyen Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, “Sosyal yardım sistemlerinin yetersizliği, adaletsiz gelir dağılı­mı, işsizlik ve yoksullukla mücadeledeki eksiklikler, toplumumuzun karşı karşıya olduğu acil sorunlardır.” diye ekledi.

Toplumun korunmasız kesimlerine yönelik yetersiz sosyal destek mekanizmalarının, özellikle ekonomik kriz dönemlerinde bu bireyleri daha da savunmasız hâle getirdiğine değinen Yıldız şunları ekledi:

“Yoksulluk sınırının altında yaşayan ai­lelere, engellilere, yaşlılara ve çocuklara yönelik etkili sosyal yardım programlarının eksikliği, sosyal huzur­suzluğun ve eşitsizliğin artmasına yol açmaktadır. Saadet Partisi olarak eşit ve adil bir sosyal destek mekanizması kuracağız. Adaletimizden kimse şüphe etmeyecek, yıllar boyu bizim adaletimiz anlatılacak.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş