NECATİ TOPALOĞLU TIP BAYRAMINI TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BERABER KUTLADI

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, Tıp Bayramı’nı kutlamak ve Ramazan ayının manevi atmosferini yaşatmak amacıyla Tıp Fakültesi öğrencilerinin evine iftar yemeğine konuk oldu. Topaloğlu’nun bu..

NECATİ TOPALOĞLU TIP BAYRAMINI TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BERABER KUTLADI
Son Güncelleme: Whatsapp

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, Tıp Bayramı’nı kutlamak ve Ramazan ayının manevi atmosferini yaşatmak amacıyla Tıp Fakültesi öğrencilerinin evine iftar yemeğine konuk oldu. Topaloğlu’nun bu samimi ziyareti, öğrencilerle bir araya gelerek hem bayramlarını kutlamak hem de Ramazan’ın paylaşma ve dayanışma ruhunu yaşatmak için gerçekleşti.
Ev sahiplerinin sıcak karşılamasıyla başlayan iftar programı, Topaloğlu’nun öğrencilerle birlikte oruç açmasıyla devam etti. İftar sofrasında, samimi bir ortamda geçen sohbetlerde Topaloğlu, öğrencilerin mesleki hedefleri ve beklentileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.
Topaloğlu, öğrencilerle birlikte geçirdiği bu özel akşamda, tıp camiasının önemine vurgu yaparak, sağlık alanında gençlerin önemli bir rol üstlendiğini belirtti. Ayrıca, öğrencilerin eğitim sürecinde karşılaştıkları zorlukları ve beklentilerini dikkate alarak, sağlık alanında yapılacak çalışmalara yönelik fikir alışverişinde bulundu.
Öğrenciler de Topaloğlu’nun bu samimi ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, kendilerini dinleyen ve destekleyen bir siyasetçinin varlığının motive edici olduğunu belirttiler. Topaloğlu’nun tıp bayramını öğrencilerin evine iftar yemeğiyle kutlaması, dostluk ve dayanışma ruhunu pekiştirdiği gibi, toplumla doğrudan temas kurarak demokratik bir yönetim anlayışını benimsediğini de gösterdi.
Ziyaretinin sonunda kısa bir açıklama yapan Topaloğlu; “Öğrenci arkadaşlarımızla birlikte hem iftarımız açtık hem de Tıp Bayramımızı kutladık. Tıp Fakültesi öğrencilerin nezdinde tüm tıpçılarımızım Tıp Bayramını kutluyorum” diyerek Tıp dünyasının bayramını kutladı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş