Ocaklı, ikizdere’de HES yapmak isteyen şirkete orayı dar ederiz

Rize milletvekili Tahsin Ocaklı CHP İl başkanlığında Rize basını ile bir araya geldi.. Tahsin Ocaklı gündeme dair Önemli konularda açıklamalar yaptı.. Ocaklı, milletvekili seçildikten sonra ,Rize’de vatandaşların istekleri doğrultusunda Rize’nin..

Ocaklı, ikizdere’de HES yapmak isteyen şirkete orayı dar ederiz
Son Güncelleme: Whatsapp

Rize milletvekili Tahsin Ocaklı CHP İl başkanlığında Rize basını ile bir araya geldi..

Tahsin Ocaklı gündeme dair Önemli konularda açıklamalar yaptı..

Ocaklı, milletvekili seçildikten sonra ,Rize’de vatandaşların istekleri doğrultusunda Rize’nin her şeyini başta komisyonlarda meclislerde konuşarak onların sesi olmaya devam ediyoruz..

Tahsin Ocaklı önceki gün Karadeniz’de başlayan fırtına ve afet sebebiyle Karadeniz sahil yolu adeta denizle bütünleşti..

Birçok yerde Maddi hasar var. Biz yıllardan beri yolun yanlış güzergahından yapıldığını ,eski yolun devamı olması şeklinde söylemiştik..

Tahsin Ocaklı, Rize’de plan ve programsız yapılan projelerin zararları sonra vatandaşların cebinden çıkıyor..

İste bir örnek; Rize Şehir Hastanesi plansız programsız yapıldığından dolayı, gelecekte yaşanacak olumsuzluklar yüzünden mutlaka dalga kıranlar yapılmalıdır..

Güneysu yolu, 3 kez çökerek,bunun zararı yine
hazineden vatandaşın cebinden çıktı..

Rize’de yapılan plansız programsız bütün projelerin zararlarını sonra vatandaş, cebine ödemek zorunda kalıyor..

31 Mart 2024’te yapılacak yerel  seçimlerde değinen Tahsin Ocaklı, Rize’de birçok ilçeyi CHP kazanacak ,çünkü genel seçimler öncesinde Rize’den milletvekili çıkaracağımızı da söylemiştik..

İkizdere’de Rize gündemini uzun süre meşgul eden HES konusunda da değinen Tahsin Ocaklı, Rize’de iktidar  milletvekilleri  STK başkanları İkizdere halkı, herkes orada HES yapılmasına karşı..

Bu kadar tepkilere rağmen eğer o şirket o bölgede HES yapmaya diretirse ,onlara Dünya’yı dar ederiz diyerek sözlerini tamamladı..

Osman Köseoğlu

www.aktuel53.com

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş