ÖZELLİKLE HOCALAR EĞİTİM HASTANELERİNİ NEDEN TERK EDİYOR!!?

  “GİDERLERSE GİTSİNLER” şeklindeki çok lüzumsuz laftan da öte… Birkaç gün önce TRT de haber yaptı, duymayan kalmadı! Sağlık müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı, Üniversite yetkilileri YÖK de duymuş olmalı! Cumhurbaşkanlığı‘nabir şey..

ÖZELLİKLE HOCALAR EĞİTİM HASTANELERİNİ NEDEN TERK EDİYOR!!?
Son Güncelleme: Whatsapp

 

“GİDERLERSE GİTSİNLER” şeklindeki çok lüzumsuz laftan da öte…

Birkaç gün önce TRT de haber yaptı, duymayan kalmadı! Sağlık müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı, Üniversite yetkilileri YÖK de duymuş olmalı!

Cumhurbaşkanlığı‘nabir şey demeyeceğim, onlar büyük işlerle uğraşırlar, hem seçim de artık boğaza kadar geldi; yutulması lazım!

Ama ya diğerleri? Hani deyim yerindeyse sultanlıkları varsa Sağır Sultan da değiller ya!!?

Hiçbirinde çıt yok!

Tıp literatürüne geçen, dünya çapında nitelenebilecek akademik çalışmamız, tanımladığımız “Şimşek Tekniği” tek kelimelik ilgi görmedi!ç hazretlerden!

Ammaaa! İki arkadaşımız polikliniklerine 30 dk geciktiler diye sağlık Bakanlığından, şefleri olmam babında anında uyarı geldi bana!!?

Nasıl ilgi ama!!?

Doktorların kamudan ayrılışının sebebini sırf paraya bağlayanlara, ayrılanlar için de vatan haini tanımlaması yapanlara duyurulur.

Tabi anlama ya gönlü olan ve aklı olanlar için bu!

Yukarıda adı geçen kurumlardan bir isteğimiz yoktur, çünkü umutlar tükenmiştir!

Şayet bu paylaşımım anlaşılamıyorsa ve Trabzonspor- Fenerbahçe maçı sonrası paylaşımımın onda biri kadar ilgi görmüyorsa/görmeyecekse “MHRS den randevu alamıyorum” demeye kimsenin hakkı yoktur!

Not: Hafta sonu… Bu iki arkadaşımızdan birisinin babası diğerinin de kayın babası rahmetli oldu. Ölüm iznindeler yani!.. Yerlerine başkalarını görevlendirdik. Sisteme bu isimler girildiği için sevgili bakanlığımızdan anında uyarı geldi!!!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş