Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’e, coşkulu karşılama

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ikinci kez Rize Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Rahmi Metin, bu akşam Rize Artvin havaalanına coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.. Metin karşılama sonrası yaptığı Açıklama da; Cumhurbaşkanımız..

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’e, coşkulu karşılama
Son Güncelleme: Whatsapp

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ikinci kez Rize Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Rahmi Metin, bu akşam Rize Artvin havaalanına coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı..

Metin karşılama sonrası yaptığı Açıklama da; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile 31 Mart Yerel Seçimleri için Rize Belediye Başkanlığı görevine yeniden aday olarak gösterildik. Görev için tekrardan şahsımı layık gören ve birlikte yol yürümekten onur duyduğum Dünya Liderimize şükranlarımı arz ediyorum.

5 yıldır hizmetle müşerref olduğumuz, emanet bilerek gözümüz gibi baktığımız, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilerek gece-gündüz çalıştığımız, ana-baba ocağımız Rize’mizin 5 yıl daha emrindeyiz inşallah. Sadece üstlendiğimiz vazife gereği değil, bu şehirde yaşayan bir vatandaş olarak temennimiz; şehrimizi hak ettiği gibi daha iyiye, daha güzele ulaştırmaktır.

Şerefle, gururla, arzuyla üstlendiğim Rize Belediye Başkanlığı görevimi ifa ederken Sayın Cumhurbaşkanımızın “Biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik.” sözünü düstur edinerek şehrimizin bütün beklentilerine cevap vermeye devam edeceğiz. Tüm vekillerimiz ile beraber, teşkilatımızla beraber kardeşçe, dostça şehrimiz için elimizden gelen ne varsa yapacağız.

Geçen 5 yıllık süreçte, insan ve çevre odaklı çalışmalarımızla, hemşehrilerimizin de destekleriyle güzel işler başardık. Altyapısıyla- üstyapısıyla, kentsel dönüşümleriyle yerel mimariyi koruyan ve doğayla bütünlük sağlayan çalışmalara imza attık. Yeni dönemdeki temennimiz de aynı şekilde; şehrimizin kimliğini ortaya çıkaracak, çekiciliğini artıracak hizmetlerde bulunmak, ortak akıl ile yaşanabilir ve sürdürülebilir bir şehir inşa etmektir. Millete hizmet yolunda durmadan, yorulmadan, dinleyerek, anlayarak, çözümler üreterek, gönüller yaparak çalışmaya devam edeceğiz.

Rize’ye hizmet bayrağını taşımamıza vesile olan ve bu süreçte yanımızda olan herkese minnettarız. Beraber yol aldığımız ve desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ederim. Allah’ın izni ve sizlerin teveccühleri ile üsteleneceğimiz yeni dönem görevimiz artık daha tecrübeli, deneyimli ve güçlü adımlarla ilerleyecektir. Yürüteceğimiz yeni projelerde ve tüm çalışmalarımızda destekleriniz bizim için çok kıymetli..

“Makamı güçlü kılmaktır aslolan, makamdan güç almak değil” şiarıyla milletine hizmet etmeyi esas alan ve Türk siyaset tarihine damga vuran Ak Parti’nin neferleri olmaktan gurur duyuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonumuz ile Rize’mizi geleceğe taşımak ve şehrimizin her bir köşesine hizmet götürmek için canla başla yola devam!

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş