RİZE DAĞ KAYAĞI,ŞAMPIYONASINA HAZIR

İKİZDERE-CİMİL’DE KAR ETKİNLİĞİ CİMİL KÖYÜNDE 9-11 ŞUBAT 2024 GÜNLERİNDE ULUSLARARASI DAĞ KAYAĞI ŞAMPİYONASI YAPILACAK İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere ilçesinde kış Sporları faaliyetleri önem kazandı. Belediye Başkanı Hakan Karagöz’ Cimil köyümüzde 9-11..

RİZE DAĞ KAYAĞI,ŞAMPIYONASINA HAZIR
Son Güncelleme: Whatsapp

İKİZDERE-CİMİL’DE KAR ETKİNLİĞİ
CİMİL KÖYÜNDE 9-11 ŞUBAT 2024 GÜNLERİNDE ULUSLARARASI DAĞ KAYAĞI ŞAMPİYONASI YAPILACAK

İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE-İkizdere ilçesinde kış Sporları faaliyetleri önem kazandı. Belediye Başkanı Hakan Karagöz’ Cimil köyümüzde 9-11 Şubat günlerinde önemli bir Şampiyona yapılacak’’ dedi.
Kış mevsiminin yaşandığı bölgede sportif faaliyetlere devam edeceklerini söyleyen MHP li İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ İkizdere de güzel şeyler oluyor. Türkiye Dağcılık Federasyonu faaliyet listesinde Bulunan Uluslararası Dağ kayağı Şampiyonası 09-10-11 Şubat 2024 tarihin de İkizdere ilçesi Cimil Başköy de yapılacaktır. Öncesinde İz açma ve hakemlik eğitimleri de İlçemizde yapılacak. İki yıl önce bu projeyi hayata geçirirken henüz başındaydık ve bir hedef koyduk İki yıl Türkiye şampiyonası, ( yaptık) İki yıl uluslararası(ilkini bu yıl yapacağız).
Hedefimiz Dünya Şampiyonasını Rize’de yapmak
Hedefimiz dünya şampiyonasını burada yani İkizdere Cimil’de yapmak. Hedefimize sabırla, planlı bir şekilde ve adım adım ilerliyoruz. Biz büyük ve inammış bir ekibiz çünkü elimizdeki cevherin değerinin farkındayız. İkizdere bir cevher ve bölgenin yeni turizm destinasyonu. Ve kış sporları Turizminde de öne çıkıyor daha çok proje var çok’’ dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş