RİZE KİTAP FUARINDA VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

  Rize Belediyesi ve RizeValiliği tarafından Sahil Açık Otopark alanında 23 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan Rize Kitap Fuarı, yoğun bir katılımla devam ediyor.. 10 günlük fuar..

RİZE KİTAP FUARINDA VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Rize Belediyesi ve RizeValiliği tarafından Sahil Açık Otopark alanında 23 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan Rize Kitap Fuarı, yoğun bir katılımla devam ediyor..

10 günlük fuar süresince yaklaşık 70-80 tane söyleşi olacak.

Türkiye’nin tanınmış Ulusal yazarlarından Başta MeteYarar YusufKaplan, SerdarTüncer,Banu Avar,Ahmet Şimşirgil,Hidayet Karakuş vs..Rizeli Yazarlarımızdan Ömer Yazıcı ,Recep Koyuncu ,İmdat Kesici vs… katıldıği ,Kitap fuarı Rize Merkez Sahil Açık Otopark’ta (Çay çarşısı yanı) 3 Mart’a kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor..

İmza gününde yoğun ilgi var..
Her gün Türkiye’nin tanınmış yazarlarından biri söyleşi ve ardına imza günü gerçekleştiriyor..

Fuarın statlarından Türk ocağında görüşlerini açıklayan Rize’nin önemli yazarlarından
İsmet Kösoğlu yaptığı açıklamada; Burada Türk ocağı stadındayız..

Buraya gelen dostlarla birlikte Türk ocağının tanıtımını yapıyoruz..
Yayınlarımızdan ziyaretimize gelen dostlara kitap hediye ediyoruz ve fuar gerçekten güzel bir şekilde devam ediyor dedi.

Rize’nin önemli yazarlarından Çınar Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Koyuncu yaptığı açıklamada: kitap fuarının çok faydalı olduğunu, öğrencilerin de gruplar halinde buraya gelerek kitaplardan ve fuardan faydalandıklarını söyledi..

Koyuncu; Vatandaşların da büyük bir rağbet gösterdiğini söyleyerek ancak, alım gücü,keşke biraz daha iyi olsa da, özellikle yöresel yazarlarımızın yayınladığı eserlerden alıp faydalanabilseler diyerek sözleri tamamladı..

Son yıllarda çıkarmış olduğu kitaplarda isminden söz ettiren Omer Yazıcı yaptığı açıklamada; Kitap Fuarı çok yoğun bir katılıma devam ediyor ..
Özellikle hafta sonları daha fazla bir yoğunluk var..

Kitap fuarının özellikle, gençlerimizin kültürüne büyük faydası var..
Ve her yıl bu şekilde devam etmesi gerek diyerek sözlerini tamamladı..

Her etkinlikte olduğu gibi, daima halkın yanında olan, özellikle soğuk kış günlerinde vatandaşların içini ısıtan, Karadeniz’in ve bölgemizin lokomotifi olan Çaykur ,yine fuar alanında yerini alarak, her gün yüzlerce yerli ve yabancı misafirlere çay ikramında bulunuyor..
Kitap Fuarı pazar günü sona erecek

Osman Köseoğlu
www.aktuel53.com.tr

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş