Rize’de sağlık alanında önemli gelişme,Rektör Yılmaz ‘dan Yeni Müjde

  Üniversitemiz Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’ne yeni atamalar yapılarak eksiklikler gideriliyor. Üniversitemiz Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı bünyesine, çocuk nöroloji, çocuk immünoloji ve alerji..

Rize’de sağlık alanında önemli gelişme,Rektör Yılmaz ‘dan Yeni Müjde
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’ne yeni atamalar yapılarak eksiklikler gideriliyor.

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı bünyesine, çocuk nöroloji, çocuk immünoloji ve alerji yandal uzmanları atanacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, “Kısa bir süre önce 5 genel pediatri uzmanı da atanmıştı. Böylece Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, 4 asistan hekim, 11 genel pediatri uzmanının yanı sıra çocuk nefroloji, çocuk kardiyoloji, çocuk nöroloji, çocuk immünoloji ve alerji, çocuk endokrinoloji ve neonatoloji (yenidoğan) yandal uzmanları ile Rize halkına sağlık hizmeti vermeye devam
edecektir.

Hastanemizde ayrıca, yüksek riskli gebelik uzmanı olarak da bilinen perinatoloji uzmanı, diğer adıyla perinatolog da yakın zamanda aramıza katılacaktır. Çok modern ve tam teşekküllü yeni doğan yoğun bakım servisimizin de hizmete alınmasıyla Rize’de sağlık hizmetlerinde ciddi iyileştirmeler yapılmıştır. Hastanemizde ayrıca, erişkin immünoloji ve alerji, nükleer tıp, tıbbi patoloji, genel cerrahi uzmanları da yakında göreve başlayacaktır. Sağlık Bakanımıza taleplerimize
verdiği destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş