Rize’de,Hamas liderlerinden Salih Aruri’nin Sehit Edilmesi Kınandı

Dün Lübnan’da Terör örgütü İsrail tarafından şehit edilen, hamas lidelerinden Salih Aruri’nin şehit edilmesi dolayısıyla, Rize’de AGD tarafından  bir basın açıklaması yapıldı.. KIYMETLİ MÜSLÜMANLAR, DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI, 1948 YILINDA BAŞLAYAN..

Rize’de,Hamas liderlerinden Salih Aruri’nin Sehit Edilmesi Kınandı
Son Güncelleme: Whatsapp

Dün Lübnan’da Terör örgütü İsrail tarafından şehit edilen, hamas lidelerinden Salih Aruri’nin şehit edilmesi dolayısıyla, Rize’de AGD tarafından  bir basın açıklaması yapıldı..

KIYMETLİ MÜSLÜMANLAR, DEĞERLİ BASIN MENSUPLARI,

1948 YILINDA BAŞLAYAN İSRAİL TERÖRÜ, ÜZERİNDEN YAKLAŞIK 80 YIL GEÇMESİNE RAĞMEN HER GEÇEN GÜN ŞİDDETİNİ ARTIRARAK DEVAM EDİYOR. İŞTE KUTLU 7 EKİM SABAHINDAN BUGÜNE ÇOĞU ÇOCUK, KADIN, YAŞLILAR OLMAK ÜZERE YAKLAŞIK 30 BİN GAZZELİ VAHŞİCE ŞEHİD EDİLDİ. HİROŞİMAYA ATILAN ATOM BOMBASINDAN FAZLASI KARDEŞLERİMİZİN BAŞINA YAĞDIRILDI.

 

 GERİDE BIRAKTIĞIMIZ 3 AYDA GAZZE’DE 2 MİLYON KARDEŞİMİZ YERİNDEN EDİLDİ, EVLERİ, İŞYERLERİ, OKULLARI TARUMAR EDİLDİ. MİLYONLARCA SİVİL BİR LOKMA EKMEĞE MUHTAÇ EDİLDİ, HASTANELER VURULDU, CAMİLER YIKILDI, SU VE ELEKTRİK ALT YAPILARI KULLANILMAZ HALE GETİRİLDİ. BÜTÜN BU VAHŞETE, KATİLAMA, ZORLUKLARA RAĞMEN SİVİL VEYA ASKER HİÇBİR GAZZELİ GERİ ADIM ATMAYARAK, ALLAH’TAN GAYRISINA SIĞINMAYARAK, YER YÜZÜNÜN EN ŞEREFLİ TOPLULUĞU OLDUKLARINI TÜM DÜNYAYA İSPAT ETTİLER!

 

BİR YANDA BUNLAR YAŞANIRKEN, DİĞER YANDA BAŞTA İSLAM ÜLKELERİ OLMAK ÜZERE TÜM DÜNYA ÜLKELERİ YAŞANAN SOYKIRIMI BÜYÜK BİR ACZİYET İÇİNDE İZLEMEYE DEVAM ETTİ, EDİYOR! HRİSTİYAN TAKVİMİYLE YENİ BİR YILIN İLK GÜNLERİNİ YAŞADIĞIMIZ ŞU ZAMAN DİLİMİ İÇERİSİNDE, 2 MİLYONU AŞKIN GAZZELİ İÇİN TEK BİR SOMUT ADIM NE BATI NE DOĞU DÜNYASINDAN ATILABİLMİŞ DEĞİL! 

 

MARAKEŞ’TEN, JAKARTA’YA MİLYONLARCA MÜSLÜMAN VE GUANZU’DAN VAŞİNGTON’A VİCDANLI KALABİLMİŞ BATI VE DOĞU HALKLARI, KATLİAMLARI LANETLİYOR, SOKAKLARA DÖKÜLEREK KATİL İSRAİLİ, DETEKÇİLERİNİ VE SESSİZ KALAN İŞBİRLİKÇİ HÜKUMETLERİNİ GÖREVE ÇAĞIRIYORLAR. ANCAK YUKARIDA DA ZİKRETTİĞİMİZ ÜZERE ÜÇ BEŞ CILIZ AÇIKLAMANIN ÖTESİNDE HİÇBİR ADIM ATILABİLMİŞ DEĞİL. SAVAŞI DURDURMAK, İSRAİLİ CEZALANDIRMAK ŞÖYLE DURSUN, İSRAİLİN ONAYI VE İZNİ OLMADAN, REFAH SINIR KAPISINDAN GAZZEYE İNSANİ YARDIM SOKMAYI DAHİ BECEREMEYEN BUNCA ÜLKE, BUNCA LİDER, BU SON İMTİHANI MAALESEF VEREBİLMİŞ DEĞİLDİR. AKSİNE İSRAİLE CAN SUYU OLACAK TİCARET YOLLARI VE KAPILAR SONUNA KADAR AÇILMIŞ, TÜM DÜNYA BU SUÇA BİLE İSTEYE ORTAK EDİLMİŞTİR.

 

ÖTE YANDAN 7 EKİMDEN BUGÜNE, BİR AVUÇ İNANMIŞ MÜCAHİD, CANLARINI HİÇE SAYARAK, KISITLI İMKANLARLA ORTADOĞU’NUN HABİS KANSERİNE KÖK SÖKTÜRMEKTE, İŞGALCİ İSRAİL’İ GAZZEYE ADIM ATTIĞI GÜNE PİŞMAN ETMEKTEDİR. 

 

BİR TARAFTA DÜNYANIN EN İYİ TEÇHİZATLARI İÇERİSİNDE DÜNYANIN EN KORKAK ASKERLERİ, VAHŞİ İŞGALCİLER; 

 

KARŞILARINDA İSE YALINAYAK CEPHEYE KOŞAN, CANSİPERANE BİR MÜCADELE SERGİLEYEREK, HER GÜN YENİ BİR MÜJDE İLE GÖNÜLLERİMİZE SU SERPEN İZZEDDİN KASSAMIN ONURLU EVLATLARI! GECE GÜNDÜZ DEMEDEN İŞGALE, VAHŞETE VE KATLİAMLARA KARŞI ÇELİKTEN İMANLARIYLA DİRENEN BİR HALKIN EN GÜZİDE EVLATLARI! İSLAM MİLLETİNİN ONURUNU AYAKLAR ALTINDAN ÇEKİP KALDIRAN YİĞİTLER! ŞEHADETE FEVÇ FEVÇ KOŞAN HAMİYETPERVER MÜCAHİDLER! 

 

AZİZ KARDEŞLERİM! 

DÜN AKŞAM SAATLERİNDE, HAMAS’IN LİDER KADROSUNDAN, MÜCAHİD SALİH ARURİ’NİN, KATİL İSRAİL TARAFINDAN DÜZENLENEN SUİKAST NETİCESİNDE, BERABERİNDEKİ 4 MÜCAHİDLE BİRLİKTE ŞEHADETE YÜRDÜĞÜ HABERİYLE BÜYÜK BİR ÜZÜNTÜYÜ YAŞADIK, YAŞIYORUZ. BÜYÜK KOMUTAN İZZEDDİN EL KASSAM’IN, ŞEYH AHMED YASİN’İN, YAHYA AYYAŞ’IN, ABDULAZİZ RANTISİ’NİN AÇTIĞI KUTLU YOLDA, SON BASAMAK, SON KÖŞE TAŞI ŞEHİD SALİH ARURİ OLDU. 

 

ŞEHİD ARURİ KATILDIĞI BİR TELEVİZYON PROGRAMINDA “ALLAH’TAN (CC) BAŞKA KİMSE, ÖLÜMÜMÜ NE BİR AN İLERİ VEYA GERİ ÇEKEMEZ! BU YAŞA ULAŞACAĞIMI İLK HİÇ BEKLEMİYORDUM. UZATMALARDAYIZ, BİZİ TEHDİT EDECEK BİR ŞEY YOK. BİZ İMANLI İNSANLARIZ. ŞEHADETİ ALLAH’A KAVUŞMAK VE BÜYÜK BİR ZAFER OLARAK GÖRÜYORUZ!” İFADELERİYLE ŞEHADETE OLAN BÜYÜK ARZUSUNU DİLE GETİRMİŞTİ. 

 

KATİL İSRAİL, SALİH ARURİ’NİN PARÇALANMIŞ BEDENİNİ, BÜYÜK BİR ZAFER EDASIYLA MİLYARLARCA İNSANA İZLETTİ. KONUŞMAMIN BAŞINDA OKUMUŞ OLDUĞUM AHZAB SURESİNİN 23. AYETİ KERİMESİNİN, UHUD GAZVESİNDE MÜBAREK BEDENİ MÜŞRİKLER TARAFINDAN PARÇA PARÇA EDİLEN ENES BİN NADR RA. İÇİN İNDİĞİ KAYNAKLARIMIZDA RİVAYET OLUNUR. İŞTE SALİH ARURİ’NİN ŞEHADETİ, ENES BİN NADR GİBİ CENAB-I HAKK’A VERİLMİŞ SÖZÜN SADAKATLE YERİNE GETİRİLMESİNDEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR.

 

ANNESİ, HANIMI VE KIZININ, BÜYÜK BİR TESLİMİYET VE BÜYÜK BİR İMAN NİŞANESİ OLARAK ŞEHADET PAYESİNİ TAŞIDIKLARINI GÖRMEK, KADIN – ERKEK, YAŞLI – GENÇ, HEPİMİZ İÇİN BÜYÜK İBRETLER BARINDIRMAKTADIR. 

 

100 YIL ÖNCE BU TOPRAKLARI VATAN KILAN DEDELERİMİZİN, KÜFFARA KARŞI GÖSTERDİĞİ SALABETİN, HAMİYYETİN, AZMİN, FEDAKARLIĞIN BİR BENZERİNİ BUGÜN GAZZEDE GÖRÜYORUZ! ALLAHTAN BAŞKA HİÇBİR GÜCE PERVA ETMEYEN BU YİĞİTLERİN, ÇOK YAKINDA APAÇIK BİR ZAFERİ İSLAM ÜMMETİNE HEDİYE EDECEKLERİNE DAİR OLAN İNANCIMIZ TAMDIR. DÜŞMANIN İŞLEDİĞ SUÇLARIN KARŞILIĞINI BULACAĞI GÜNLER, ŞEHİD, ŞEHİD BÜYÜYEN ZAFERE UYANACAĞIMIZ SABAHLAR ÇOK YAKINDIR!

 

KARDEŞLERİM! MÜSLÜMANLAR!

KUŞANIN İMANINIZI

SEVİNİN BAYRAM EDERCESİNE
TERKEDİN PRANGALARINIZI

KULAK VERİN SESİME

ÖZGÜRLÜĞÜ MUŞTULAYAN BİR TUFAN GELİYOR

GAZZEDEN RAMALLAHA KUTLU BİR SABAH GELİYOR
MÜJDELER OLSUN EY KUDÜS!

UFUKLARDAN HZ ÖMER GELİYOR,

SİYAH SANCAĞIYLA SELAHADDİN GELİYOR,

SİNA ÇÖLLERİNDEN YAVUZ SULTAN GELİYOR,

MÜJEDELER OLSUN EY KUDÜS!
TARİHİN BAĞRINDAN İZZEDDİN KASSAM GELİYOR!

www.aktuel53.com.tr

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş