SAADET PARTİSİ RİZE İL VE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI

  Saadet Partisi Rize il teşkilatının Ocak ayı il divan toplantısında Merkez ve ilçe Belediye Başkan adayları tanıtıldı. Haber: Dilek ONAY CAN İl divan toplantısına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı..

SAADET PARTİSİ RİZE İL VE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Saadet Partisi Rize il teşkilatının Ocak ayı il divan toplantısında Merkez ve ilçe Belediye Başkan adayları tanıtıldı.

Haber: Dilek ONAY CAN

İl divan toplantısına Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Mehmet Karaman’ ın yanı- sıra İl Başkanı Muhammet Kaçar,SP GİK üyesi Hasan Uzun,il müfettişi Sait Eksilmez,Rize Belediye Başkan adayı Muhammet Yıldız,Ardeşen Belediye Başkan adayı Kemal Eksilmez,Çayeli Belediye Başkan adayı,Mehmet Arıcıoglu,Derepazarı Belediye Başkan adayı Hasan Güneşdoğdu katıldı.

İl Başkanı Muhammet Kacar’ın selâmlama konusmasından sonra,il ve ilçe belediye Başkan adayları kısaca kendilerini tanıtarak,projelerinden bahsettiler.

YILDIZ; “BELEDİYENİN KAPISINA RÜŞVET ALAN DA VEREN DE MELUNDUR YAZISINI ASACAĞIZ”

Saadet partisi Rize Belediye Başkan adayı Muhammet Yıldız selamlama konuşmasında Rize’de ciddi sorunlar olduğunu belirterek; ” Bu sorunları hep birlikte aşacağız. Bana göre Rize’nin en büyük sorunu su sorunudur.Rized’e doğusundan batısına kadar yirmi yıldırAKP iktidarı ondan önce ANAP iktidarı tarafından yönetilmiş bir şehir, hem de Rize gibi yerde su sorununu konuşuyorsak başka bi şey söylememe gerek yoktur herhalde.Allah izin verir de Belediye Başkanı olursam ne yaparız ne yapamayız konusunda size bir şey demiyorum ama bir söz veriyorum,belediyeyi aldıktan sonra belediyenin kapısına “rüşvet alan da veren de mel’undur” yazısını asacağız.

Derepazarı Belediye Başkan adayı Hasan Güneşdoğdu konuşmasına Milli Görüşü belediyecilik olarak Rize’de göstereceklerini ifade ederek; “Erbakan hocamın bir tabiri var süt ve kireç tozu,yıllardır halkımıza hep kreç tozu içirildi biz geldiğimizde süt tozu içireceğiz.Bir Nisan’da Allah’ın izniyle görevdeyiz” dedi.

Ardeşen Belediye Başkan adayı Kemal Eksilmez konuşmasında Ardeşen’e için hizmet için yola çıktıklarını ifade ederek; ” Bu kutlu görevde cok kısa süre içerisinde Ardeşenimiz için bölgede fark yaratacak projeleri hayata geçirecek inanca sahip liyakatlı kadrolarımızla birlikte sahalarda olacağız. Süreç ilerledikçe gerek Belediye meclis üyelerimizi ,gerek il genel meclisi üyelerimizi, gerekse kimsenin hayal edilemeyecek projelerimizi vatandaşlarımızla paylaşacağız” dedi.

Çayeli Belediye Başkan adayı,Mehmet Arıcıoglu selamlama konuşmasında 30 yıldır ticaretle uğraştığını belirterek; ” belediyeciliği çok iyi bilen bir kardeşinizim.İnşallah sizlere bu salonda 31 mart’ta Belediye başkanı olarak hitap etmek nasip olacaktır” dedi.

Aday tanıtım toplantısı SP GİK üyesi Hasan Uzun,il müfettişi Sait Eksilmez’in selamlama konuşmalarından sonra Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Mehmet Karaman’ ın konuşmasıyla son buldu

Samsun Milletvekili Mehmet Karaman konuşmasının başında 31 Mart’ın Milli Görüş’ün zaferi olarak taçlanmasını dilediklerini ifade ederek; “Burada Dört belediye başkan adayımızı ilan ettik.Biz bu adaylarımızın oylarımızı arttırmasını istemiyoruz.Biz bu adaylarımızın dördünü de Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz.31 Mart sabahı tüm belediyelerimizde bayram ilan edeceğiz inşallah”

KARAMAN; “AK PARTİ EMEKLİLERİ AÇLIĞA SEFALETE MAHKUM ETTİ”

Saadet Partisi Genel başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Mehmet Karaman, konuşmasının devamında AK Parti iktidarının milleti aldattığını ifade ederek: ” Yeni bir zam oyunuyla emeklileri açlığa, yokluğa ve sefalete mahkum ettiniz.Cumhurbaşkanı Erdoğan “emeklilerimizi enflasyona ezdirmeyeceğiz” demişti.Bazı süslü cümlelerle ve yüksek perdeden hitaplarla milletimiz aldatılmaktasınız.. Müjde veriyoruz denilerek açıklanan rakamlar karşısında vatandaşlarımız şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 2023 yılı Aralık ayı verilerine göre, ülkemizde açlık sınırı 14 bin 431 TL, yoksulluk sınırı ise 47 bin lirayı aştı. 2024 yılı rakamları açıklandığında işçimiz ve emeklimiz yine açlık ve yoksulluk sınırının altında kalacak. Bugün asgari ücreti 17 bin lira olarak açıklıyorsunuz, öbür yandan işçi emeklilerine verilebilecek en düşük ücreti 10 bin lira olarak ilan ediyorsunuz. Bununla da kalmayıp sanki emeklilere bir lütufta bulunulmuş gibi bir tavır sergiliyorsunuz. Bu izahı olmayan bir durumdur” dedi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş