Sahada en güçlü rüzgar Yeniden Refah rüzgarı

  Rize’nin yerel yönetiminde yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Yeniden Refah Partisi kadroları, Yeniden Refah Partisi Rize belediye başkan adayı Cemil Çolak , İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci, seçim kampanyalarına..

Sahada en güçlü rüzgar Yeniden Refah rüzgarı
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Rize’nin yerel yönetiminde yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Yeniden Refah Partisi kadroları, Yeniden Refah Partisi Rize belediye başkan adayı Cemil Çolak , İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci, seçim kampanyalarına büyük bir heyecanla devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi’nin Rize’deki seçim kampanyasının, şehrin sosyal ve ekonomik kalkınması için önemli bir fırsat olduğunu düşünen yerel halk, Yeniden Refah adayı Çolağa olan desteklerini her geçen gün arttırıyor.

Günün ilk ziyaretini ÇAYKUR Genel müdürlüğüne yapan heyet kurum yöneticileri ve çalışanlarına ziyaretler gerçekleştirdi. Programın devamında Rizenin en büyük STK’larından SALVADER’i ziyaret eden İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci, belediye başkan adayı Cemil Çolak ve beraberindeki heyet SALVADER Başkanı Dursun Ali Toptan ve yönetimi ile bir araya geldi. Halkın nabzını sürekli, halkın içinde bulunarak çok iyi tutan Yeniden Refah heyeti Salarha vadisinin sorunları üzerinde görüş alış verişinde bulundu.
Görüşmede SALVADOR derneği yöneticileri Yeniden Refah heyetine derneğin faaliyetleri talepleri ve siyasetten beklentileri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Karşılıklı samimi bir atmosferde geçen görüşmelerde Başkan adayı Cemil Çolak”Rize’nin potansiyelini en üst seviyede değerlendirmeyi amaçlıyoruz. Milli görüş çizgisinde temel değerlerini ve politikalarını halka daha yakından tanıtmak için çaba gösteriyoruz.
Seçim sürecinde vatandaşların beklentilerini ve şehrin ihtiyaçlarını dikkate alarak, adil, şeffaf ve etkili bir yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Çolak Rize’nin geleceği için hazırladıkları vizyoner projeleri ve vaatleri hakkında ve salarha vadisi için planladıkları yatırımlar ile igili açıklamalarda bulundu.
İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci ziyaret sırası yaptığı açıklamada“Yeniden Refah Partimiz Türkiye’nin her köşesinde büyük bir rüzgarla, adım adım zafere doğru yürüyor. Sahada en güçlü rüzgar Yeniden Refah rüzgarı olduğu artık herkes tarafından görülmektedir. Milletimiz akın akın Yeniden Refah Partimize geliyor. Bakınız bugün itibariyle üye sayımızda 500 bine geldik dayandık. 7 ayda 260 binden 500 bine neredeyse yüzde 100’lük bir büyüme. Yeniden Refah Partimiz bugün Türkiye’nin en hızlı büyüyen siyasi partisidir inşallah 31 Mart seçimlerinin parlayan yıldızı olacaktır. Önce 31 Mart’ta yerel yönetimlerde ve arkasından 2028’de Milli Görüşü, Yeniden Refahı iktidara taşıyacağız inşallah” diye söyledi

Çolak daha sonra çalışmalarına ekibiyle birlikte iftar sonrası gece geç saatlere kadar şehirde gençlerin daha yoğun olduğu alanları ziyaret ederek devam etti.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş