ARTIK SAHALARDA MİLLET YENİDEN REFAH DİYOR

  Yeniden Refah Partisi belediye başkan adayı Cemil Çolak il başkanı Mehmet Akif Zerdeci ve beraberindeki teşkilat mensupları ve aday encümen kadrosu ile birlikte halka daha iyi hizmet ve adil..

ARTIK SAHALARDA MİLLET YENİDEN REFAH DİYOR
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Yeniden Refah Partisi belediye başkan adayı Cemil Çolak il başkanı Mehmet Akif Zerdeci ve beraberindeki teşkilat mensupları ve aday encümen kadrosu ile birlikte halka daha iyi hizmet ve adil bir yönetim vaadiyle seçmenlerinin karşısına çıkıyor. Rize’de Milli Görüş geleneğinin temsilcisi, merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın çizgisinde olan Yeniden Refah , 94 milli görüş ruhuyla hareket ederek seçimlerde güçlü bir performans sergilemeyi hedefliyor.


Yeniden Refah Partisi’nin Rize’deki adayı Cemil Çolak seçmenlere daha iyi hizmet ve adil bir yönetim vaadiyle sesleniyor, şehrin ihtiyaçlarına duyarlı bir yaklaşımla halkın desteğini kazanmayı amaçlayan Çolak Rize için hazırlamış olduğu projeler ile de rakiplerinin önünde bir seçim kampanyası yürütüyor.
Cemil Çolak, İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci ve beraberindeki heyet Rize merkez dağdibi olarak bilinen bölgedeki tüm kurum, esnaf ve vatandaşlar ile samimi ortamda Rize için planladıkları projelerini nasıl bir belediyecilik yapacaklarını anlatmanın yanında vatandaşı da dinleyerek istek ve arzularını not alarak 1 Nisan sabahı ilk işinin vatandaşın sesi olan aldığı notları dikkate alarak çalışmalarını dizayn edeceğini söyledi.

Program sonrasında Yeniden Refah Partisi il başkanı Mehmet Akif Zerdeci ise sözlerinde”Son günlerde
Ülke genelinde geçmişte olduğu gibi bazı çevrelerce başlatılan karalama kampanyaları ile aslı astarı olmayan mesnetsiz iddialarla Yeniden Refah Partisini yıpratmak illerlemesini durdurmak amaçlamaktadırlar .Bu tür davranışların halkımız nezdinde bir karşılığı olmadığı gibi aksine halkımızın partimize olan ilgisini, teveccühünü ve güvenini dahada arttırmaktadır.
31 Mart’ta yapılacak Mahalli idareler seçimlerinin favorisi olduklarını milletimiz beklentilerini karşılayamayan belediyecilikten, milletten uzak yöneticilerden bıktığını bu sebeple Yeniden Refah Partisinin seçimlerde çok büyük sürpriz yapacağını belirtti. Bizler bunu özellikle tüm Türkiye’de partimize akın akın her geçen gün gelen yeni üyeler ile gittiğimiz her yerde halkımızın büyük teveccühü ile karşılaşmamızdan, vatandaşlar tarafından bize verilen destek sözelerinden anlıyoruz.
Bu gün milletimiz içinde bulunduğumuz maddi ve manevi sıkıntılardan ancak Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan öncülüğünde milli görüşün tek temsilcisi olan Yeniden Refah ile Türkiye’nin Refaha kavuşacağı çok iyi biliyor
biliyor çünkü bunu daha önce yaptı yine yaparsa Erbakan yapar diyor.
Önce Millet anlayışı ile yola çıkmış halkın desteğini arkasına almış milletin tek ümidi olmuş Yeniden Refah Partisi’nin yükselişini kimse önleyemeyecektir.” dedi..

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş