TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİNİ ZİYARET ETTİ.

  Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, bugün belediye personeline seslendi. Topaloğlu, belediye personeline hitaben yaptığı konuşmada, şehrin geleceği için..

TOPALOĞLU, BELEDİYE PERSONELİNİ ZİYARET ETTİ.
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, bugün belediye personeline seslendi. Topaloğlu, belediye personeline hitaben yaptığı konuşmada, şehrin geleceği için birlikte çalışmanın önemini vurguladı. Belediye çalışanlarının güçlü bir ekip oluşturduğunu ve birlikte hareket ettiklerinde daha büyük başarılara imza atabileceklerini ifade eden Topaloğlu, şehrin her alanında gelişimi ve ilerlemeyi sağlamak için birlikte çalışmaya devam etme çağrısında bulundu. Belediye çalışanları ile mesai arkadaşı olacağını ifade eden Topaloğlu açıklamalarına şu şekilde devam etti: ” Belediye personelinin daha iyi yaşam şartlarında hayatlarını devam ettirebileceği bir çalışma ortamı sunulacak ve belediye işçisi açlığa mahkum edilmeyecek. -Maaş Politikası: Yoksulluk sınırının 50 Bin TL olduğu şartlarda belediye personelleri mevcut ekonomik koşullara ezdirmeyeceğiz. -İkramiye: İlave Tediye 52 günden 112 çıkacak. 3 aylık dönemlerde 4 eşit taksitle ödeme yapılacak -Sosyal Tesis İndirimi: Belediye personelleri belediyeye ait tüm sosyal tesislerde tanımlı olan sosyal kart aracılığı ile %50 indirim alacak. -Sendika: Belediye çalışanı sendika hakkını sonuna kadar kullanabilecek. Sendikalı çalışan zemini oluşturulacak. Ribelkent gibi iştirak şirketlerinde çalışanlara Sendika haklarının kullanılmasının önü açılacak. -Güvence: İşçi statüsünde yer alan yasal olan fakat iş sözleşmelerine eklenip baskı yapılmasına neden olan maddeler İş Kanununa göre düzenlenecek ve işçi çıkar gruplarına ezdirilmeyecek.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş