YENİDEN REFAH PARTİSİ, ÇAYELİ’NDE HALİTOĞLU’NU AÇIKLADI

Yeniden Refah Partisi İl binasında gerçekleştirdiği aday tanıtım toplantısında Genel Başkan Yardımcısı Cemil ÇOLAK, İl Sorumlusu MKYK Üyesi Abdurrahman AKYÜZ, Çayeli İlçe Başkanı Ahmet KIZILKAYA, İl ve İlçe Yönetim Kuru..

YENİDEN REFAH PARTİSİ, ÇAYELİ’NDE HALİTOĞLU’NU AÇIKLADI
Son Güncelleme: Whatsapp

Yeniden Refah Partisi İl binasında gerçekleştirdiği aday tanıtım toplantısında Genel Başkan Yardımcısı Cemil ÇOLAK, İl Sorumlusu MKYK Üyesi Abdurrahman AKYÜZ, Çayeli İlçe Başkanı Ahmet KIZILKAYA, İl ve İlçe Yönetim Kuru üyelerinin ve partililerin katılımlarıyla aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Yeniden Refah Partisi Rize il Başkanı Mehmet Akif ZERDECİ, Çayeli Belediye Başkan adayı olarak Ali HALİTOĞLU’nu açıkladı.
Millî Görüş Belediyeciliğini Çayelili vatandaşlarıyla birlikte hayata geçirerek Refahlı Belediyeler çatısı altında hizmet ve yerel kalkınma için ilk adımın atıldığını ifade eden İl Başkanı Zerdeci “14 Mayıs Genel seçimlerinden beklentilerin üzerinde bir netice almayı başardık. En önemli parti politikamız ilke ve prensiplerimizden taviz vermeden önce millet anlayışı ile dün olduğu gibi bugünde her zaman ve her şartta doğruya doğru yanlışa da yanlış söylemeye devam ederek, yapılan yanlışların düzeltilmesi için atılması gereken adımların Genel Başkanımız ve milletvekillerimiz vasıtası ile dile getirilmesi, partimize olan ilgi, alaka ve teveccühü her geçen gün arttırmaktadır. Yargıtay sistemindeki üye kayıtlarımızın her geçen gün artması, beş ay gibi kısa bir sürede % 40’lık artışla 400.000 üzerine yükselmesi ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisi olduğunu görmek, halkımızın bize olan güveninin Millî Görüş Belediyeciliği ile vatandaşın refaha kavuşacağının göstergesidir. Bu minvalde, Çayeli ilçemizde emekli öğretmen olan ve Çayelili vatandaşlarımızın yakinen tanıdığı, güvendiği ve saygı duyduğu bir sima olan Ali HALİTOĞLU bey ile ilkeli ve ahlaklı belediyeciliğe geçişi sağlayacağız. Millî görüş belediyeciliği ile Çayeli halkımızı buluşturacağız.
Milletimizin özlemle ve hasretle beklediği belediyelerde Millî Görüş iktidarını yeniden kuracağız”
Millî Görüş davasının gerçek temsilcisi olan Yeniden Refah Partisi, her geçen gün yeniden büyük Türkiye’yi ve adil bir dünyayı kurmak için iktidar yolunda emin adımlarla ilerlemektedir”.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş