Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çolak ve Tema Vakfı Ankara il Temsilcisi Nevzat Özer Rize Ziraat Odası Başkanı Arslan’ı Ziyaret Etti

  Başkan Aslan;  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak ve Tema Vakfı Ankara il Temsilcisi Nevzat Özere teşekkür etti. Ziyaretle İlgili açıklamalarda bulunan..

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çolak ve Tema Vakfı Ankara il Temsilcisi Nevzat Özer Rize Ziraat Odası Başkanı Arslan’ı Ziyaret Etti
Son Güncelleme: Whatsapp

 

Başkan Aslan;  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak ve Tema Vakfı Ankara il Temsilcisi Nevzat Özere teşekkür etti.

Ziyaretle İlgili açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak;  Rize Çay tarımı nedeni ile hem özelde hem de ülkemizde oldukça önemli bir yere sahiptir. Dolayısıyla bizler geniş bir yelpazeden baktığımız zaman Rize Ziraat Odasının bölge ve insanı için olmazsa olmaz kurumlardan olduğunu görüyoruz. Bu anlamda Başkan Bünyamin Arslan’ın kısa zamanda oda faaliyetleri kapsamında güzel adımlar attığını şahit oluyoruz.  Başkan Arslan’a bundan sonraki süreçte çalışmalarında başarılar diledi.

Tema Vakfı Ankara Temsilcisi Nevzat Özer İse; Rize Ziraat Odası yaklaşık 204 bin üreticinin bölgedeki sesi olma bakımından bütün materyalleri bir araya getirdiğinden şüphemiz yoktur. Çünkü sahadaki ufak bir eksikliğin dahi habercisi olma bakımından Rize Ziraat Odasının konuya vakıf olduğunu faaliyet alanında gözlemliyoruz. Bu konuda Başkan Arslan’a göstermiş olduğu öz veriden dolayı şükranlarımı sunuyorum, dedi.

Rize Ziraat Başkanı Bünyamin Arslan Çolak ve Özere Oda faaliyetleri hakkında bilgi verdi;

Seçildiğimiz günden bugüne Odamız adına anlamlı faaliyetlerde bulunduk. Bu kapsamda 16 dönümlük sera ve Proje alanımızda 260 bin fideyi yaptığımız sera sisteminde yetiştirerek bir buçuk TL karşılığında vatandaşlarımıza dağıtma imkânına sahip olduk. Bunun yanında; Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi(DOKAP) tarafından desteklenen 500 metrekare alanda yapılacak olan modern sera Projesi için çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor . 1 Milyon 372 Bin 633 TL tutarındaki projemizin ocak ayında başlamasını planlıyoruz .

Ayrıca Genel Merkezimizin izniyle şirketleşme yolunda büyük başarı elde ederek vatandaşlarımıza Çay Motoru satışlarımızı başlattık ve önümüzdeki sene içerisinde hızlı bir şekilde envanterimizi çoğaltarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Dolayısıyla vatandaşımız adına ne yapılması gerekiyorsa yapmak için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz,’’ ifadelerini kullandı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş