Altyapı Meselesini Kökten Çözeceğiz

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor. “Rize’yi yapboz anlayışından kurtarıp altyapı meselesini kökten çözeceğiz.” diyen Saadet Partisi Rize Belediye Başkan..

Altyapı Meselesini Kökten Çözeceğiz
Son Güncelleme: Whatsapp

Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.

“Rize’yi yapboz anlayışından kurtarıp altyapı meselesini kökten çözeceğiz.” diyen Saadet Partisi Rize Belediye Başkan Adayı Muhammet Yıldız, “Altyapı ve şehircilik sorunlarına karşı yenilikçi ve sürdü­rülebilir çözümler sunacağız. Trafik yönetiminden, yeşil alanların korunmasına; toplu taşıma sistemlerinin iyileş­tirilmesinden, sürdürülebilir altyapı yatırımlarına kadar geniş bir yelpazede projeler geliştireceğiz. Eski ve yetersiz altyapıyı modernize ederek, çevre dostu ulaşım seçenek­lerini artıracağız. Rize’yi daha yaşanabilir, sağlıklı ve verimli hale getireceğiz. Rize’mizle birlikte nefes alıp onunla vereceğiz. Bu sayede, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı ve mutlu bir Rize inşa etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

“İmar rantını belediyelerin gizli gündemi olmaktan çıkara­cağız.” diyen Yıldız, “Emanet kutsaldır, emanete hıyanet edilemez. Halka hizmet etmek, Hakka hizmet ile eşdeğerdir. Ecdat nasihatince insanı yaşatacağız ki devlet yaşasın. Her türlü haksız kazancın karşısındayız. İmar planların­da yapılı çevrenin oluşumunda temel şehircilik ilkeleri arasında yer alan güneşten faydalanma kuralını tesis ede­ceğiz. İmar planlarında her türlü değişikliği yakın çevre yapılaşma özelliklerini dikkate alarak gerçekleştireceğiz. İmar planlarında mevcut yapılaşma içinde görünümü bo­zan yapılara izin vermeyeceğiz. Vatandaşlarımızın hayır dediğine evet demeyeceğiz.” diye ekledi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş