BOŞ KOLTUK ÜLKEMİZİN GERÇEĞİ OLAN BOŞ TENCEREYİ UNUTTURDU

Ülkemizin gerçek gündemlerini iktidar ” muhalefet ve sivil toplum örgütleri ( özellikle sendikalar) sayesinde yine ” görünmez ” hale getirdiler ( ilizyonist etki geçicidir unutmamali) 1 Mayıs la başlayan iktidar..

BOŞ KOLTUK ÜLKEMİZİN GERÇEĞİ OLAN BOŞ TENCEREYİ UNUTTURDU
Son Güncelleme: Whatsapp

Ülkemizin gerçek gündemlerini iktidar ” muhalefet ve sivil toplum örgütleri ( özellikle sendikalar) sayesinde yine ” görünmez ” hale getirdiler ( ilizyonist etki geçicidir unutmamali)
1 Mayıs la başlayan iktidar ve muhalefet arasinda ki ülkemizin gerçek gündemini ” gizleyip , saklama ” operasyonuna en büyük katkiya da polisle çatisan ” sendika ve sol gruplar” oldular.
1 Mayis gelmeden ülkedeki tüm siyasi partiler ve sivil toplum örgütleri ülkenin gercek gündemi olam ” emek ve emekçinin içinde bulunduğu zor durumlar neden oluştu ve çözüm yollari ” ile ilgili sempozyumlar, brifingler ve bilimsel veriler ışığında çözüm yollarını en az 1 ay erkenden konuşmaya başlamasi gerekirken ” oluşturulan bomboş gündeme figuranlik yaptilar.
Muhalefetin taksime miting yaparız” iktidarın ” güvenlik nedeniyle yaptırmayız ” “Anayasa mahkemesi karari var ” ” , güvenlik nedeniyle olmaz ” diye ülkemizin ” gerçek gündemi dışında ” tamamıyla ” suni gündem” iktidar , muhalefet ve sendikalar oluşturdular. Bu suni gündem ülkemizdeki emekçilere hiçbir faydasının olmadığını belirtmeye gerek yok.
Bu suni gündem kimlerin işine yaradı..?..
Bu suni gündemden kimler faydalandı..?..
Bu suni gündem halk tabiri ile ” kimlerin ekmeğine yağ sürdü..?..
Sanirim bu soruların cevabini ülkemizde bilmeyen hiçbir ferd kalmamıştır.
Çalmadan , kimsenin hakkini yemeden her alanda çalışan tüm ” Emekçilere Selam Olsun ” ….

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş