BUNU YAPAN İNSAN OLAMAZ İKİZDERE MANLE ŞELALESİNDE ÇİRKİN GÖRÜNTÜ TEPKİ ÇEKİYOR

İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İlçe merkezine 500 metre uzakta Yeşilyurt Mahallesinde bulunan Manle Şelalesi mesire yerinde oturma yerinde yapılan çirkin görüntüler tepki çekiyor. Manle Şelalesine 557 metrelik rakımda akan 20-30 metre yükseklikte..

BUNU YAPAN İNSAN OLAMAZ İKİZDERE MANLE ŞELALESİNDE ÇİRKİN GÖRÜNTÜ TEPKİ ÇEKİYOR
Son Güncelleme: Whatsapp

İSMET KÖSOĞLU
İKİZDERE-İlçe merkezine 500 metre uzakta Yeşilyurt Mahallesinde bulunan Manle Şelalesi mesire yerinde oturma yerinde yapılan çirkin görüntüler tepki çekiyor.
Manle Şelalesine 557 metrelik rakımda akan 20-30 metre yükseklikte üç farklı aşamalı Manle Şelalesine İkizdere Belediyesi tarafından yapılan seyir terası ve oturma yerinde ahşap oturakların tahrip edilmesi çardak etrafındaki korkuluların yakılarak yerini çirkin görüntüye bırakması tepki ile karşılandı. Manle şelalesi üç farklı alanda uzun bir akış sergileyerek yerli ve yabancı turistlerinde ilgisini çekiyor.
Şelale alanı sahipsiz
Şelaleye kuş bakışı bakan alanda Belediye tarafından yapılan seyir tepesi oturma alanı ve Tuvaletler sahipsizlikten âdeta harabeye dönmüş durumda. Mahalle adına Muhtarlık ve Belediyenin sahip çıkmadığı alanda başıboşluğun nasıl giderileceği merak konusu. Şelaleye sahip çıkan yok. Şelaleyi görmeye gelenler ilgisizlik ve sahipsizlikten şikayetçi. Çevrede çöplük be yakılmış harabe haldeki oturma yerinin düzenlenmemesinden şikâyetçi durumda.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş