İlkokul öğrencilerine “Sağlık Çocuk Dergisi” dağıtıldı

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü tarafından ilköğretim çağındaki çocukların; sağlık alanına ilişkin en doğru bilgileri edinmeleri, sağlık okuryazarlığının ve sağlık kültürünün geliştirilmesi, günlük yaşam motivasyonlarına katkı sunulması amacıyla hazırlanan..

İlkokul öğrencilerine “Sağlık Çocuk Dergisi” dağıtıldı
Son Güncelleme: Whatsapp

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü tarafından ilköğretim çağındaki çocukların; sağlık alanına ilişkin en doğru bilgileri edinmeleri, sağlık okuryazarlığının ve sağlık kültürünün geliştirilmesi, günlük yaşam motivasyonlarına katkı sunulması amacıyla hazırlanan “Sağlık Çocuk Dergisi” Rize’de eğitim gören ilkokul öğrencilerine dağıtıldı.
Bu kapsamda Rize İl Sağlık Müdürlüğü olarak; Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Mehmet Halit Baykal ile beraberindeki yöneticiler ve personellerinin katılımı ile etkinlik düzenlendi.
Sağlık Çocuk Dergisi ve Çocuk Sağlığı ile ilgili broşürler Rize TOBB İlkokulundaki öğrencilere dağıtılırken çocuklara yönelik çocuk sağılığı ile ilgili Dr. Baykal tarafından bilgilendirme yapıldı.
Dergide önemli bilgilerin yer aldığını söyleyen Baykal, öğrencilere dergiden öğrendiklerini önce ailelerine, ardından da çevresindeki insanlara anlatmalarını istedi.
Yazılanları dikkatle okuyacağını söyleyen öğrenciler ise, dergi için teşekkür ettiler

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş