ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERDEN SIFIR ATIĞA DESTEK

ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERDEN SIFIR ATIĞA DESTEK. PET ŞİŞEDEN MAKET ROBOT YAPTILAR Rize’de özel gereksinimli bireyler sıfır atık farkındalığı yaratmak için pet şişe ve kapaklarından maket robot yaptılar. HABER ÇİĞDEM HACIFAZLIOĞLU..

ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERDEN SIFIR ATIĞA DESTEK
Son Güncelleme: Whatsapp

ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERDEN SIFIR ATIĞA DESTEK. PET ŞİŞEDEN MAKET ROBOT YAPTILAR
Rize’de özel gereksinimli bireyler sıfır atık farkındalığı yaratmak için pet şişe ve kapaklarından maket robot yaptılar.
HABER ÇİĞDEM HACIFAZLIOĞLU
Rize’de özel gereksinimli gençler sıfır atık ve geri dönüşüm konusunda farkındalık yaratmak için atık malzemeleri dekoratif eşyalara dönüştürdüler.
RTE Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü ve Beden Eğitimi spor Bilimleri Bölümü ile Rize Kent Konseyi Engelli Meclisi’nin birlikte organize ettiği etkinlikte özel gereksinimli bireyler atık malzemelerden peyzaj çalışması yaptılar
Çeşitli engel grubundaki özel gereksinimli bireyler RTE Üniversitesinde okuyan öğrencilerle birlikte sıfır atıkları değerlendirerek geri dönüşüm konusunda farkındalık yaratmaya çalıştılar.
Pet şişe, şişe kapakları, ağaç dalları, kozalak karton gibi atık malzemeleri değerlendiren özel bireyler bu malzemeleri keserek boyayarak ve yapıştırarak resim çerçevesi, dekoratif objeler ve pet şişe ile kapaklarından maket robot figürü yaptılar. Gençler dekoratif ürünleri katılanlara hediye ederken, yaptıkları çerçevelere de fotoğraflarını koydular.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş