RİZE’DE HAVACILIK KONFERANSI

İSMET KÖSOĞLU RİZE-THK Rize Şubesi 2023 Yılı Eğitim faaliyetlerine devam ediyor. 2023 takvim yılına ait son eğitim faaliyeti RTEÜ Sosyal Bilimler MYO Havacılık Bölümünde gerçekleştirildi. THK Rize Şubesi Başkanı Mehmet Demir’ ’Karşılaşılan..

RİZE’DE HAVACILIK KONFERANSI
Son Güncelleme: Whatsapp

İSMET KÖSOĞLU
RİZE-THK Rize Şubesi 2023 Yılı Eğitim faaliyetlerine devam ediyor. 2023 takvim yılına ait son eğitim faaliyeti RTEÜ Sosyal Bilimler MYO Havacılık Bölümünde gerçekleştirildi.
THK Rize Şubesi Başkanı Mehmet Demir’ ’Karşılaşılan tüm zorluklara rağmen gönüllü hayırseverlerin destekleriyle faaliyetlerine devam eden THK Rize Şubesi olarak bugün öğrencilerimizle birlikteyiz., RTEÜ Sportif Havacılık Topluluğu ve RTEÜ Sosyal Bilimler MYO Sivil Havacılık Bölümü öğrencileriyle ortaklaşa Türkiye’de Havacılık Tarihi ve THK Sportif Havacılık konusunda bilgiler vermeye çalıştım. Programımıza Sportif Havacılık Topluluğu danışman öğretmen ve öğrencileri ile Sivil Havacılık Bölümü öğretim Görevlileri ve Öğrencilerine Şubemizin faaliyetlerini ve THK ‘nun misyonunu anlatmaya çalıştım. Ülkemizde havacılığın tarihsel gelişimi ve THK’nın kuruluşu ile amaçları, yaptığı çalışmalar ve THK Üniversitesi hakkında bilgiler aktardım’’ dedi. Programda ayrıca THK Rize Şubesinde görevli Model Uçak Öğretmeni Hakan Can Yılmaz THK’nın Sportif Havacılık faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş