RTEÜ 24 Personel Alacak

RTEÜ ÜNIVERSITESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657-4/B) ALIM İLÂNI.. RTEÜ merkez ve bağlı birimlerinde istihdam edilmek üzere büro personeli, hemşire, ağız ve diş sağlığı teknikeri, radyoloji, tıbbi görüntüleme teknikeri ve şoför..

RTEÜ 24 Personel Alacak
Son Güncelleme: Whatsapp

RTEÜ ÜNIVERSITESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657-4/B) ALIM İLÂNI..

RTEÜ merkez ve bağlı birimlerinde istihdam edilmek üzere büro personeli, hemşire, ağız ve diş sağlığı teknikeri, radyoloji, tıbbi görüntüleme teknikeri ve şoför ünvanlarında yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıyanlar arasından KPSS puanı esas alınarak sıralama yapmak suretiyle toplam 24 personel alımı yapılacaktır.

Başvurular, e-Devlet üzerinden “Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet adresi üzerinden 05 Şubat 2024- 19 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacaktır.

NOT: Şahsen başvuru alınmayacak, posta veya diğer yollarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş