Aktuel 53

TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU BAŞKANI İKİZDEREDE

TÜRKİYE DAĞCILIK FEDERASYONU BAŞKANI İKİZDEREDE
140 views
05 Aralık 2021 - 18:44

 

İKİZDERE BELEDİYE BAŞKANI HAKAN KARAGÖZ’ DAĞ KAYAĞI ŞAMPİYONASI İÇİN İKİZDEREDE KEŞİF YAPILDI, PROGRAM İÇİN ÜMİTLİYİM’’

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Türkiye Dağcılık Federasyonu ( TDF) Başkanı Prof.Dr Ersan Başar ve TDF Yönetim Kurulu üyesi Doç. Sercan Erol İkizdere ilçesine gelerek yapılacak bir Dağ Kayağı Şampiyonasının arazi üzerinde keşif çalışması yaptılar.

İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi’ ’Türkiye Dağcılık Federasyonu Başkanı Prof.Dr. Ersan Başar hocam ve ekibi ile dünyanın değişik 8 bin lik dağa tırmanan Orhan Karal İkizdere’de misafirimizdi. Prof.Dr. Ersan Başar başkanım ve ekibi ile Türkiye Dağ Kayağı şampiyonasını İkizdere’de yapılması için bölgede keşif çalışması yaptık. Üç bölgeyi gezdik nihai kararı teknik incelemelerden sonra verilecek. Böyle bir şampiyonayı ilçemize kazandırmak isteriz, ev sahipliği yapmaktan memnun olacağız.

Dağ kayağı şampiyonasını İkizdere’de gerçekleştirebilirsek ilimize, ilçemize, bölgemize ulusal ve uluslararası tanıtımda büyük katkı sağlayacak aynı zamanda dağcılık sporuna bölge gençleri tarafından ilgi duyulacak bu anlamda gelişim sağlayacak düşüncesindeyiz’dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

SİTEMİZ  ÜYESİDİR