Aktuel 53

Vali Kemal Çeber’in 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Vali Kemal Çeber’in 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı
88 views
12 Eylül 2022 - 10:50
Sevgili Öğrencilerim, Atmacalarım, Değerli Öğretmenlerim ve Kıymetli Velilerim;
Uzun bir aranın ardından geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşacağı yeni bir eğitim ve öğretim dönemine başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını yaşamaktayız.
Dünya hızla gelişip dönüşürken iyi yetişmiş insan gücü ve bunu sağlayan kaliteli eğitim ihtiyacı da daha bir önem kazanmıştır.
Eğitim ve öğretimdeki en önemli hedefimiz; çocuklarımızı bilimsel ve teknolojik donanımların yanında milli, ahlaki, manevi ve kültürel değerlerle bezenmiş olarak yetiştirmektir.
Sevgili atmacalarım; sizler bizim geleceğimizin teminatı, devletimizin, milletimizin yarınlarısınız… Okullarınızdan aldığınız eğitim ve bilgi ışığında yapacağınız çalışmalarla ülkemizi daha güzel yarınlara taşıyacak olan sizlersiniz.
Eğitim ve öğretim ise sürekli olarak yenilenmeyi, gelişmeyi, değişime açık olmayı, çalışmayı zorunlu kılan dinamik bir alandır ve hayat boyu devam etmektedir.
Sevgili öğrencilerim; Sizlerin sorumluluk alabilen, analiz yapabilen, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen sosyal bireyler olarak yetişmenizi arzuluyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı’nda bütün öğrencilerimize canım atmacalarıma başarılar diliyor, başta siz olmak üzere öğretmenlerimize, eğitim camiamıza, velilerimize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
KÖŞE YAZARLARI

Sitemiz İHA Üyesidir.