Zerdeci’den Çanakkale Zaferinin yıldönümü mesajı

18 Mart Çanakkale Zaferi‘nin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yeniden Refah Partili İl Başkanı Zerdeci, ‘‘Çanakkale şehitlerimizi sadece anmak yeterli değildir; onları anlamakta gerekmektedir.” dedi. Yeniden Refah Partisi Rize..

Zerdeci’den Çanakkale Zaferinin yıldönümü mesajı
Son Güncelleme: Whatsapp

18 Mart Çanakkale Zaferi‘nin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yeniden Refah Partili İl Başkanı Zerdeci, ‘‘Çanakkale şehitlerimizi sadece anmak yeterli değildir; onları anlamakta gerekmektedir.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, 18 Mart Çanakkale Zaferi‘nin 109’uncu yıl dönümü dolayısıyla anlamlı bir mesaj yayımladı.
Başkan Zerdeci, mesajında şu ifadelere yer verdi: ”Çanakkale, bütün İslam dünyasının mevcudiyet destanıdır. Çanakkale, bir iman imtihanı, mahşer provasıdır. Çanakkale, hak ile batılın savaşıdır. Çanakkale, silah mı yoksa iman mı kazanacak? Sorusunun cevabıdır. Çanakkale, azmin, imanın ve vatan aşkının tüm teknolojik güce üstün geldiği yerdir.
”Çanakkale, haç ile hilalin kavgasıdır”
Çanakkale, haç ile Hilalin kavgasıdır. Çanakkale, İslam’ın zaferidir. Çanakkale saldırısı, Türkiye’yi, haçlı avrupanın bir parçası yapma ve İsrail’in kurulması için alt yapı oluşturma hazırlığıydı. Çanakkale, Siyonist Yahudilerin kışkırttığı haçlı emperyalizminin kendilerine en büyük engel gördükleri Osmanlı’yı yıkma ve İslam dünyasını dağıtma planıydı. Bu şanlı zafer, ne kadar zaman geçerse geçsin, hep aynı heyecan ve hayranlıkla hatırlanması gereken muhteşem bir olaydır.
‘‘Çanakkale şehitlerimizi sadece anmak yeterli değildir; onları anlamakta gerekmektedir”
Çanakkale şehitlerimizi sadece anmak yeterli değildir; onları anlamakta gerekmektedir. Merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın “Bugün islamı çağdışı, müslümanı irticacı görenler, Çanakkale Destanı’nı, Sakarya, Dumlupınar ve Kıbrıs Harekâtını anlayamazlar. Eğer anlamış olunsaydı, Çanakkale’de bize saldıran haçlı ırkçı emperyalist güçlerle bugün dostluk kurmaz, AB’ye girmeye çalışmazlardı“ söylemi ile Çanakkale zaferini ve aziz şehitlerimizi daha iyi anlamış bulunmaktayız.
“Çanakkale Geçilmez”
18 Mart Çanakkale zaferi 109. seneyi devriyesinde, destansı bir mücadele ile geri dönmeyi düşünmeden vatan savunması için cepheye koşan, mukaddes kanlarını sebil, canlarını da seve seve feda ederek tüm Dünyaya “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ” diye haykıran ve nihayet bu kutsal toprakları bizlere VATAN olarak emanet eden başta Çanakkale Şehitleri olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ahirete irtihal etmiş gazilerimizi rahmet ve dualarla yâd ediyoruz.
”18 Mart Çanakkale Zaferi’mizin 109. yılı kutlu olsun.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş